dobry humor krótce co to jest
Definicja: Uczestnikami pośród Telewizji IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku są: TVP1, TVP2, TVN.

Czy przydatne?

Co znaczy Dobry humor już krótce!

Słownik: Uczestnikami pośród Telewizji IX Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku są: TVP1, TVP2, TVN, HBO, POLSAT i TV4.
Definicja: Pokaz konkursowy najdowcipniejszych seriali komediowych rozpocznie się w sobotę 28 czerwca 2008r. o godz. 10.00 w Klubie Festiwalowym Barbados w Gdańsku, przy ulicy Karmelickiej 1 i potrwa do godz. 16.30.

Wśród seriali komediowych, które mają największą szanse na zwycięstwo znalazły się seriale przedstawiane poprzez ww. telewizje. Na stronie: www.festiwalhumoru.pl po kliknięciu na IX Festiwal, a nastepnie na plebiscyt i ulubiony serial komediowy. można oddać głos na ten w najwyższym stopniu ulubiony.

Aktualne wyniki głosowania, prezentują się następująco:

1217 głosów
Daleko od noszy

840 głosów
Świat wg Kiepskich

559 głosów
Ranczo

114 głosów
Rodzina zastępcza plus

105 głosów
39 i pół

40 głosów
I kto tu rządzi?

24 głosów
Włatcy móch

18 głosów
Niania

6 głosów
Święta wojna

5 głosów
Złotopolscy

3 głosów
Sąsiedzi

2 głosów
Hela w opałach

2 głosów
Faceci do wzięcia

Można także oddać głos w plebiscycie na ulubiony program rozrywkowy. Obecnie zdecydowany prym wiedzie program nadawany poprzez stację TVN: Szymon Majewski Show

Dodatkowo trwa plebiscyt internautów o zaszczytny tytuł GWIAZDA UŚMIECHU. Plebiscyty o nagrodę telewidzów w głosowaniu internautów zamykamy 25 czerwca 2008. - Cały czas czekamy czekamy na chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie fotograficznym FOTOŻART, a również w konkursie ŻART Z PLUSEM. Konkursy przeznaczone są dla osób mających poczucie humoru i aparat fotograficzny - mówią organizatorzy festiwalu.

Wystarczy wysłać zabawne zdjęcie własnego autorstwa na adres: fotozart.fdh9@gmail.com albo zabawny filmik własnego autorstwa na adres:
zartzplusem@gmail.com

Do prac konkursowych należy koniecznie dołączyć formularz zgłoszeniowy, który można znaleźć na stronie: www.festiwalhumoru.pl Link: Formularz zgłoszeniowy.


Zwycięzcę wyłonią w głosowaniu internauci. Przypominam, iż głównymi nagrodami w każdym z konkursów jest 5000 zł! Zamknięcie głosowania: 26 czerwca 2008
  • Dodano:
  • Autor: