kalamitka co to jest
Definicja Kalamitka. Co oznaczy przy elementach ruchomych (na przykład w układzie jezdnym albo.

Czy przydatne?

Jak działa Kalamitka

Definicja Kalamitka: Popularne ustalenie niegdyś nieodzownego elementu samochodu: smarowniczki. Kalamitka to zaworek przy elementach ruchomych (na przykład w układzie jezdnym albo kierowniczym), poprzez który dzięki smarownicy wtłacza się do zamkniętych systemów smar stały (((na przykład towot). W dzisiejszych samochodach kalamitki już nie występują, gdyż zdecydowana przewarzająca część systemów ruchomych smarowana jest lub smarami "wiecznymi" (trwałymi i niewymienialnymi), lub dzięki najnowszym technologiom materiałowym pracuje w ogóle bez smarowania

Inne definicje jak Kalamitka na K.

Definicja Klimatyzacja:
Co to jest wnętrza auta. Są trzy rodzaje sterowania klimatyzacją: ręczny (włączenie klimatyzacji i nawiewu, ustawienie temperatury na minimum), automatyczny (ustawienie na wyświetlaczu żądanej temperatury) albo kalamitka co to jest.
Definicja Kąt Zejścia:
Co to jest płaszczyzną styczną do tylnego koła i najdalej do tyłu wysuniętą najniższą częścią podwozia albo nadwozia a nawierzchnią jezdni. Wyznacza max. pochylenie przeszkody terenowej, z której auto może kalamitka definicja.
Definicja Kabriolimuzyna:
Co to jest zobacz faeton kalamitka co znaczy.
Definicja Kanał Dolotowy:
Co to jest silnika doprowadzane jest powietrze. W silnikach gaźnikowych i z wtryskiem pośrednim benzyny kanałem tym dociera również mieszanka paliwowo-powietrzna. W początkach motoryzacji była to zwyczajnie kalamitka słownik.
Definicja Korektor Siły Hamowania:
Co to jest hydromechaniczne urządzenie korygujące siłę hamowania kół tylnej osi w zależności od jej obciążenia albo siły nacisku na pedał hamulca. W nowoczesnych samochodach zaopatrzonych w mechanizm ABS kalamitka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: