co to jest
Definicja Asf. Co oznaczy aluminiowa konstrukcja szkieletu karoserii, która przy niezwykłej.

Czy przydatne?

Jak działa Asf

Do czego Asf: Z angielskiego: Audi Space Frame (rama przestrzenna Audi). Opatentowana poprzez firmę Audi aluminiowa konstrukcja szkieletu karoserii, która przy niezwykłej lekkości (dla modelu A2 raptem 130 kg) zapewnia wielką sztywność nadwoziu samochodu

Jak działa Asf nie działa A.

Co znaczy Atrapa:
Porównanie chłodnicy. Poprzez pierwszych kilkadziesiąt lat istnienia aut w najwyższym stopniu widocznym i rozpoznawnym ich elementem była umieszczona przed silnikiem chłodnica. Potem przesunięto ją do tyłu asf co znaczy.
Krzyżówka Automatyczna Skrzynia Biegów:
Dlaczego przeniesienia napędu z silnika na koła napędzane, gdzie zmiana przełożeń dzieje się automatycznie, bez końca w przeniesieniu napędu. Moc z silnika przekazywana jest za pośrednictwem przekładni asf krzyżówka.
Co to jest Amortyzator:
Jak lepiej wykorzystywany do niwelowania wahań karoserii powstających wskutek sprężynowania resorów samochodu. Dzięki amortyzatorowi koło pozostaje w stałym kontakcie z jezdnią, poprzez co zarówno zarządzanie asf co to jest.
Słownik Abs:
Kiedy Antibloc-kiersystem (mechanizm przeciwdziałający blokowaniu). Hydrauliczny (w pierwszych konstrukcjach) albo hydrauliczno-elektroniczny odpowiednik hamowania pulsacyjnego. ((mechanizm wspiera asf słownik.
Czym jest Aparat Zapłonowy:
Od czego zależy wykorzystywane do sterowania zapłonem, czyli cyklami wytwarzania prądu wysokiego napięcia poprzez cewkę zapłonową i przekazujące go w odpowiednim czasie i kolejności do świec zapłonowych silnika asf czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: