zobacz making code honor co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy ZOBACZ „MAKING OF” GRY CODE OF HONOR

Słownik: City Interactive Spółka akcyjna opublikowało trwający ponad trzy i pół minuty materiał making of gry Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny
Definicja: zmontowany z fragmentów gry i wzbogacony wypowiedziami pracowników City Interactive Spółka akcyjna, którzy przyczynili się do stworzenia gry. Z materiału dowiadujemy się interesujących szczegółów o powstawaniu gry. Dzięki użyciu silnika graficznego Jupiter EX zastosowano realistyczne, dynamiczne oświetlenie, spektakularne efekty specjalne, świetne AI postaci. Nowe, interesujące rozwiązania gameplay’owe i rozbudowana interakcja z otoczeniem sprawiają, iż Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny to shooter, który zapewnia świetną rozrywkę.

Plik waży niecałe 100 MB i jest do ściągnięcia na stronie www.codeofhonor2game.com.

W Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny gracz przenosi się do Gujany Francuskiej na wybrzeżu Ameryki Południowej, gdzie oddziały zbrojne organizacji terrorystycznej Globalny Front Rewolucyjny zaatakowały ośrodek badawczy na wyspie Île Royale i przejęły kontrolę nad eksperymentalnym reaktorem jądrowym. To początek łańcucha krytycznego wydarzeń, które zagrożą bezpieczeństwu całego regionu. Ratunek jest tylko jeden – Legia Cudzoziemska.

Code of Honor 2: Łańcuch Krytyczny na rynku już 19 sierpnia za jedyne 19,99 zł!
  • Dodano:
  • Autor: