menadżer kolarski co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Menadżer Kolarski już jest!

Słownik: Już 1 lipca pojawiła się na rynku Menadżer Kolarski 2008. Grę francuskiego studia Cyanide wydało City Interactive.
Definicja: To jest następna odsłona ukazującej się od 2001 roku nadzwyczajnie popularnej serii gier reprezentującej gatunek sportowych menedżerów z elementami symulatora. Najważniejszym wyścigiem, w którym gracz może spróbować swoich sił, jest wiernie odwzorowany Tour de France 2008.



W porównaniu z wcześniejszymi częściami, ta oferuje całkiem nowy mechanizm wytrzymałościowy, pełny edytor zdolności i nowy mechanizm rekrutacji. Interfejs został wzbogacony, modele zawodników ulepszone, a sztuczna inteligencja kolarzy jeszcze nigdy nie była tak zaawansowana. Do tego dochodzą lepszy mechanizm oświetlenia i znacząco bogatsze scenerie z większą ilością budynków i krajobrazów. To wszystko sprawia, iż Menedżer Kolarski 2008 jest w najwyższym stopniu ekscytującym i dopracowanym wyścigiem kolarskim w historii gier.



Dla naszych użytkowników mamy 5 egzemplarzy tej gry. Czekamy na Wasze maile (adres i nr telefonu) na tomasz.albecki. Kto pierwszy ten lepszy!

  • Dodano:
  • Autor: