cyfrowa zbrodnia sieci co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Cyfrowa zbrodnia w sieci

Słownik: Hit wydawniczy Red Horse „Komisarz Maciejewski. Morderstwo pod cenzurą” Marcina Wrońskiego od niedawna popularny jest także w wersji elektronicznej.
Definicja: Lubelskie wydawnictwo Red Horse wyszło naprzeciw potrzebom czytelników i wydaje własne książki również w formie e-booków. Pierwszą elektroniczną powieścią, zamieszczoną na największej polskiej platformie z e-produktami – Nexto.pl, jest przebój wydawniczy „Komisarz Maciejewski. Morderstwo pod cenzurą”.

Nieprzypadkowo to właśnie ta powieść jest pierwszą książką wydaną w wersji elektronicznej. To jeden z najlepiej sprzedających się tytułów wydanych w Red Horse. „Komisarz Maciejewski…” to dowód, iż kryminał w ogóle nie musi być banalny. Dopracowane psychologicznie postaci, nieprzeciętna fabuła i szczególna dbałość o detale historyczne sprawiają, iż powieść czyta się jednym tchem. Szczególny klimat lat trzydziestych powodują, iż Czytelnik czuje się, jakby sam przemierzał lubelską starówkę i odwiedzał miejscowe bary – to kryminał retro z prawdziwego zdarzenia. To kryminał, który ma duszę.

E-booki to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które wiele czasu spędzają przed komputerem. Elektroniczne powieści pozwalają na to, aby aczkolwiek na chwilę oderwać się od pracy i odprężyć. Dodatkową zaletą tych elektronicznych książek jest ich cena – zwykle dużo niższa niż klasycznego, papierowego wydania. Dlatego elektroniczny „Komisarz Maciejewski…” jest wielokrotnie tańszy od tradycyjnego wydania. Drugim e-bookiem Red Horse jest przezabawny „Ryzykowny pomysł” Jacka Dąbały