linia produkcji alkoholu co to jest
Definicja: nielegalną linię technologiczną do produkcji alkoholu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Linia do produkcji alkoholu zlikwidowana

Słownik: Kryminalni ze słupskiej komendy miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami z Komisariatu II w Słupsku i Grupą Mobilną Urzędu Celnego zlikwidowali nielegalną linię technologiczną do produkcji alkoholu.
Definicja: Zatrzymanemu wczoraj 26-latkowi z Redencina grozi do 2 lat więzienia.

Od pewnego czasu policjanci ze Słupska zbierali wiadomości zmierzające do wykrycia nielegalnej produkcji alkoholu w podsłupskiej miejscowości. Funkcjonariusze mieli podejrzenie, iż produkcja alkoholu dzieje się w jakimś mocno ukrytym miejscu. To był dobry trop. Linię produkcyjną odkryto w pomieszczeniach gospodarczych w okolicach Redencina. Dom leżał na skraju lasu, a najbliższe zabudowania były oddalone o prawie 1,5 kilometra.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli kompletną linię technologiczną do produkcji alkoholu (beczki węże, pompy próżniowe, filtry) i zakrętki do butelek plastikowych. Ze wstępnych wyliczeń wynika, iż na linii tej wyprodukowano aż kilkanaście tys. litrów nielegalnego alkoholu, a proceder ten trwał od ponad 2 miesięcy.

Zatrzymano właściciela posesji - 26-letniego mieszkańca Redencina. Dzisiaj stanie przed Prokuratorem, który przedstawi mu zarzuty.
Za nielegalne wytwarzanie alkoholu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

aktualnie wyjaśniane szczegóły tej sprawy. Policjanci ustalają, skąd pochodził i gdzie był rozprowadzany uzyskany z produkcji alkohol
  • Dodano:
  • Autor: