zatrzymani rozbój latku co to jest
Definicja: letniego chłopaka, pobili go i zabrali telefon komórkowy. Wobec dwóch z nich sąd.

Czy przydatne?

Co znaczy Zatrzymani za rozbój na 16-latku

Słownik: Policjanci zatrzymali trzech sprawców rozboju, do którego doszło z soboty na niedzielę w rejonie jednego z chojnickich marketów. Napadli na 16-letniego chłopaka, pobili go i zabrali telefon komórkowy. Wobec dwóch z nich sąd zastosował tymczasowy
Definicja: W niedzielę ok. godz. 2.30 do 16-letniego mieszkańca Chojnic podeszło trzech mężczyzn i poprosiło o użyczenie telefonu komórkowego. Chłopak podał im aparat warty prawie 500 zł., lecz po chwili zorientował się, iż swojej własności nie odzyska.

16-latkowi powiodło się wyrwać telefon z ręki mężczyzny. Wówczas sprawcy zaczęli go kopać i zabrali mu telefon. Pokrzywdzony wraz z towarzyszącą mu osobą złapał jednego z napastników - 31-letniego mieszkańca Chojnic i przekazał go policji.

W następnych dniach kryminalni z chojnickiej komendy zatrzymali dwóch pozostałych sprawców - 24-letniego mieszkańca powiatu tucholskiego i o rok starszego mieszkańca powiatu człuchowskiego.

Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 31-latka i 24-latka, z kolei 25-latek ma zakaz opuszczania państwie. Sprawcom rozboju grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat
  • Dodano:
  • Autor: