zaczynamy co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Zaczynamy!

Słownik: Jesteśmy tu po to, żebyście nas wychowali! Będziemy tu po to, tak aby ocenić to, co obecnie będzie wymagało oceny! Zaczynamy!
Definicja: Trójka studentów politologii(martyn, ziółas i ja-lewus)zawsze mieliśmy chętke do pisania, nieważne czego - do pisania!Chcieliśmy pisać, chcieliśmy byc oceniani, chcieliśmy dyskutować i ...pokazać jak dyskusja wyglądać powinna!Doświadczenia nabyte w momencie studiów - setki rozmów spędzonych na wysłuchiwaniu, ocenianiu, budowaniu koncepcji nauczyło nas, jak istotny jest pkt. widzenia - ZAWSZE!zawsze inny, niż nasz własny!dlaczego?dlatego, iż z natury jesteśmy ograniczeni...ograniczeni egoizmem i nie postrzegamy wielu aspektów życia tak, jak być może chcielibyśmy postrzegać, a de facto nawet o tym nie wiemy.
Wiecie, jak irytujące jest, kiedy koncepcja która budowaliście bardzo intensywnie w głowie pozostaje tam na zawsze?strasznie boli, bardzo! Od dzisiaj koniec z tym! Od dziś wszystkie pomysły będą przelewane tutaj - nic się nie uroni!Dostanie się wszystkim, którzy otrzymać powinni. Pochwalimy tych, którzy na pochwałę zasługują. Kto dał nam takie prawa?Sami sobie daliśmy takie prawo - teraz wiemy to z pewnością, iż jesteśmy obiektywni.
Tytułem wstępu - myśle wystarczy :) Jesteśmy świeżo po wyborach, więc najciekawszy moment minął. Ja przewidziałem kto wygra i z kim zawiąże koalicje...ziółas opisał to półtora roku temu w pracy zaliczeniowej. Niemożliwe? Teraz stanie się możliwe!
  • Dodano:
  • Autor: