tede co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Dog eat dog i TeDe

Słownik: Wytwórnia Ogromne Joł ujawniła tożsamość pierwszego gościa, który pojawi się na nadchodzącej solowej płycie Tede "Ścieżka Dźwiękowa".
Definicja: Jest nim John Connor, wokalista legendarnego amerykańskiego zespołu Dog Eat Dog.Jak zapowiada Ogromne Joł płyta Ścieżka Dźwiękowa to następna, rewelacyjna produkcja, tego w najwyższym stopniu rozpoznawalnego rapera.

Ścieżka Dźwiękowa to płyta zupełnie inna niż wszystkie wcześniejsze. Szczera do bólu i jak zawsze kontrowersyjna.Gościnny udział wokalisty Dog Eat Dog to nostalgiczne wspomnienie szalonych czasów deskorolkowej zajawki.

Bez wątpienia dla wszystkich starszych słuchaczy ciekawe i wywołujące "łezkę w oku" będą te wspomnienia lat '90 dwudziestego wieku."Dog Eat Dog to dla mnie legenda. W 1994 roku, gdy wyszedł ich album "All Boro Kings" miałem 16 lat i jeździłem na desce.

Teraz, prawie 16 lat później, nagranie wspólnego utworu z Johnem Connorem jest niczym spełnienie marzeń" – dodaje Tede.Jak zapowiada Ogromne Joł, płyta "Ścieżka Dźwiękowa" to zbiór obecnych komentarzy dotyczących życia codziennego, branży muzycznej, a nawet polityki.


"Ścieżka Dźwiękowa" dostępna będzie w trzech wersjach: Pierwsza to klasyczne wydanie CD z nagraniem audio. Druga, ekskluzywna edycja "Ścieżki Dźwiękowej" to wydanie składające się z audio CD i płyty z filmem dokumentującym mechanizm twórczy, który miał miejsce w czasie nagrywania płyty w Ogromne Joł Studio.

Trzecią wersją będzie wersja czysta albumu audio. Pozbawiona wulgaryzmów płyta pojawi się na rynku w ściśle limitowanej ilości 1000 egzemplarzy.


Muzykę na "Ścieżce Dźwiękowej" skomponował WDK. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje tworzą nie tylko tło muzyczne dla rapu Tede.

Stanowią dla niego uzupełnienie i równowagę wynosząc jego rap wysoko ponad poziom innych rodzimych raperów.Partnerzy: 4Fun.tv, Hip-Hop.pl, Onet.pl, Rapgra.com, GG:8333, GT Street & Style, CGM.pl, TVN TURBO, CKM, Samsung, Rennen.pl, Holahola.pl, PLNY Textylia, Vision Music
  • Dodano:
  • Autor: