zatrzymani trzej zabójcy co to jest
Definicja: 27-letniego gdynianina słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Zatrzymani trzej zabójcy młodego mieszkańca Gdyni

Słownik: Policjanci z Centralnego Biura Śledczego i Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku dziś rano zatrzymali trzeciego ze sprawców podejrzanych o zabójstwo 27-letniego gdynianina.
Definicja: Zatrzymanie sprawców zabójstwa 27-letniego mieszkańca Gdyni to sukces wielomiesięcznej pracy policjantów z CBŚ i z komendy wojewódzkiej w Gdańsku. Jak ustalili śledczy - trzej mieszkańcy Trójmiasta w wieku od 32 do 38 lat pod koniec marca br. w Gdyni napadli na dwóch mężczyzn wychodzących z jednego z gdyńskich pubów. Sprawcy byli zamaskowani. Poprzez kilka min. brutalnie bili obu mężczyzn zadając im ciosy w głowę, tułów i skacząc po nich. Następnie odjechali samochodem marki kia sportage.

wskutek poniesionych obrażeń 27-latek zmarł na miejscu Jego o 2 lata starszy towarzysz w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Dwóch napastników zatrzymano w poniedziałek. Decyzją sądu trafili do aresztu na oddziały dla szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Trzeci sprawca wpadł w ręce policjantów z CBŚ i antyterrorystów dzisiaj rano. Ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Gdyni. Dzisiaj będzie doprowadzony do sądu z wnioskiem o czasowe aresztowanie. Cała zatrzymana trójka odpowie za liczne przestępstwa jest to zabójstwo, ciężkie pobicia, rozboje z użyciem niebezpiecznych narzędzi i handel i posiadanie narkotyków. Grozi im dożywocie. Kwestia jest rozwojowa, policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

źródło KWP Gdańsk