wyzwka przez telefon co to jest
Definicja: za swój wyczyn 500 złotych mandatu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wyzwiska przez telefon

Słownik: Policjanci z Człuchowa odnaleźli mężczyznę, który w rozmowie telefonicznej wyzywał dyspozytorkę pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec Uniechowa zapłacił za swój wyczyn 500 złotych mandatu.
Definicja: 22 czerwca dyspozytorka Pogotowia Ratunkowego w Człuchowie przyjęła zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na jednej z ulic powiatu. Na miejsce natychmiast wysłała karetkę pogotowia. Za 5 min., w tej samej sprawie, telefon zadzwonił ponownie. Jednak dzwoniący mężczyzna nie słuchał wyjaśnień dyspozytorki, która informowała go, iż już wysłała karetkę i z racji na odległość karetka nie mogła jeszcze dojechać.

Mężczyzna zaczął wyzywać dyspozytorkę używając bardzo niecenzuralnych słów. Pracownica pogotowia wysłuchała potoku wyzwisk skierowanych pod jej adresem, po czym poinformowała mężczyznę, iż rozmowa jest nagrywana i nagranie przekaże na policję.

O powyższym fakcie człuchowska policja została poinformowana 30 czerwca br. Policjanci wysłuchali również nagrania rozmowy. Śledczy ustalili arogancką osobę dzwoniącą na pogotowie pomimo tego, że właścicielem telefonu był zupełnie kto inny.

25-latek własne zachowanie tłumaczył tym, iż był pijany. Wyciągnięto wobec niego sankcje karne i dzisiaj rano został ukarany mandatem karnym