można szczęśliwszą śmierci co to jest
Definicja: Okazuje się, iż tak. „PS. Kocham cię” jest tego dobitnym dowodem słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Czy można być szczęśliwszą po śmierci ukochanego?

Słownik: Okazuje się, iż tak. „PS. Kocham cię” jest tego dobitnym dowodem.
Definicja: Pełna humoru powieść obyczajowa na temat istotny i – poważny. Jak znów pokochać życie, gdy w wieku trzydziestu lat traci się najlepszego męża i przyjaciela? Przed takim problemem staje Holly. Pomaga jej... zmarły mąż, Gerry, który zostawił jej plik listów, do otwierania co miesiąc poprzez rok, by wypełnić pustkę i sprawić, aby Holly znów mogła być szczęśliwa. Czy, wsparta opieką swego Anioła i gromadką rodziny i przyjaciół, będzie gotowa stawić czoło nowej rzeczywistości? Czy znów będzie śmiać się, śpiewać i tańczyć?


Optymistyczna „love story” – najlepsze lek na duże i mniejsze smutki! To zdanie w skrócie opisuje całą ideę książki. Nie ma w niej głębszej filozofii, nie ma w niej ukrytych morałów. Ot – popłaczemy w czasie czytania ze smutku, to znów z radosnego zakończenia i tyle. Jednak jest coś, co sprawia, iż podręcznik nie jest typowym wyciskaczem łez.

w pierwszej kolejności pomysł – nieoklepany, niebanalny. Język i narracja również przekonują do tego, aby sięgnąć po książkę. Podobnie z optymizmem – szkoda, iż teraz stawia się na krew, łzy i przerażenie. „PS. Kocham cię” udowadnia, iż nawet w najwyższym stopniu ckliwa powieść może dać tyle czytelniczej radości.

Polecam – zarówno podręcznik jak i video (aczkolwiek trochę mniej).