advergames co to jest
Definicja: uciec gdyż obecna jest praktycznie na wszelkich stronach jakie odwiedzamy słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Advergames

Słownik: Jako użytkownicy Internetu na każdym kroku bombardowani jesteśmy reklamami. Internetowa reklama rozwinęła się już na tyle, iż nie potrafimy od niej uciec gdyż obecna jest praktycznie na wszelkich stronach jakie odwiedzamy.
Definicja: Nasze prywatne skrzynki z pocztą elektroniczną także nie są wolne od listów zachwalających różne produkty. Jednakże czy kogokolwiek z was one zachęciły? Kupiliście ten wytwór? Poszliście na tą fajową, jedyną w swoim rodzaju impreze? Nie wiem czy wiecie lecz tylko 1 % Internautów zwraca uwagę na standardowe formy reklamy w Internecie. Zatem lub jesteśmy na nie uodpornieni lub także nie zawierają tego czegoś, co sprawia, iż musimy mieć ten a nie inny wytwór. Dlatego także eksperci od marketingu internetowego wymyślili gry reklamowe, a fachowo nazywa się to advergames. Nazwa może wydawać się obca, zachodnia , wręcz intrygująca. A tak faktycznie nie zdajemy sobie sprawy, iż idealnie wiemy co tj.. Advergames To jest pewnego rodzaju sposób na dotarcie do klienta. W nieskomplikowanych grach umieszczone są marki i produkty. Cała zabawa bazuje na tym, iż dlatego iż będziesz się świetnie bawił, i coraz dłużej będziesz obcował z grą to będziesz miał ochotę dzielić się nią ze znajomymi, a ukrytą markę zawartą w tej grze pokochasz. Co ciekawe już największe amerykańskie i międzynarodowe spółki takie jak Ford, Sony czy Nike doceniły tą formę dotarcia do klienta. A dlaczego właśnie gry interaktywne są nośnikiem reklamowym. ?Odpowiedz ukryta jest w liczbach, w 2000 roku ponad 35 milonów ludzi grało w gry.
Advergame rozwinęło się na tyle, iż nie tylko zwykłą gierką z przekazem reklamowym. Gry stały się jedynym w swoim rodzaju narzędziem marketingu, pozwalają tworzyć bazy danych potencjalnych klientów, określić ich preferencje, poznać opinie czy nawet przetestować je zanim trafią do sprzedaży. Podoba mi się to, gdyż lubię być zaskakiwana, lubię jak producenci chcą skupić moją uwagę jako konsumenta. Kto wie, może to advergames są kluczem do faktycznie skutecznej reklamy?