wirtualna dzika polska co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wirtualna (Dzika) Polska

Słownik: Recenzja:

Pisałem do nich sporo razy, lecz nie poskutkowało.
Nie mogłem się nadziwić ile ta stronka łamie zasad.
Definicja: Na początek:
Jak wiadomo na Wirtualnej Polsce można wiele, lecz za kasę.
np. tak aby być tam artystą, tworzyć muzykę, trzeba zapłacić za to iż ją się tworzy. Nawet jak będzie nielegalna, to także będzie (Prawa autorskie). tak aby być internetowym sportowcem, organizować turnieje (gry online), dla lepszego efektu także trzeba zapłacić. Niewiele tego, tak aby zagrać, trzeba założyć konto na WP, co jest kłamstwem, ponieważ tak aby grać, wystarczy tylko konto na GAMEDESIRE.

Czy trzeba zapłacić? Przecież na innych serwisach można to robić bezpłatnie, dlatego przyciąga to więcej użytkowników. Niewiele tego, inne serwisy dają nawet zarobić użytkownikom i dają darmowe hostingi.

Wracając jeszcze do płatności na WP.
Teraz w opcji poczty.
Po co płacić skoro trwają problemy z łączeniem i z wejściem na pocztę w tygodniu trzeba trafić jak na loterii? Do tego jeszcze jak się trafi to przywita nas Pasaż Finansowy, tylko zanim go wywalimy, trzeba uporać się z niechcianymi reklamami. Polecam tą rozgrywkę dla zaawansowanych graczy.
Mam pocztę na WP i trafiam w to co jakiś czas i to poprzez tego Sika, ehem, to oznacza Spika o którym żal już wspominać.
Dobrze mieć w zanadrzu jakąś rezerwową, >np. na onecie która będzie mulić, lecz wejdzie.

Założenie stronki także kosztuje i sporo innych rzeczy na które ludzie mają ochotę...

- Oj, tu bym się chyba pospieszył!

Kiedy wejdziemy na WP Czat (co najważniejsze nawet dla dzieci), zobaczyć możemy najróżniejsze reklamy niezgodne z prawem. Mogą to być reklamy w formie pseud.ów, botów na ogólnym kanale, zwyczajnych użytkowników i automatycznie włączających się privów, które prezentują nam reklamkę (powiedzmy >np. "gorące laski"), nie wspominając już nawet w jakim wieku.

WP Online.
No właśnie, a Adminki z wp online, które mają w pokojach duże mniemanie o sobie? Upominają użytkowników tak aby wyłączali Caps Lock i nie zapodawali reklam, których jak wiadomo jest pełno na wp czat i to takie łamiące prawo. A co ma >np. reklama turnieju do reklamy... No właśnie, może tamta jest dozwolona?
Opcje dotyczące wp online także są fatalne, dzięki którym >np. nie można odzyskać dawnego nicka ( sporo innych) po przejściach GAMEDESIRE i WP. Grając w wersji zachodniej i chcąc połączyć się z wersją WP, następowały bugi (błędy)
, dzięki którym nie mogliśmy już grać pod danym nickiem na GAMEDESIRE, ani WP Online, na co Wirtualna Polska odpowiadała iż nic nie da się zrobić, chociaż w starym regulaminie było iż się da, lecz jakoś go już nie ma.

Czat WP to kpina?
Nie wiem dlaczego jak się powie na wp czacie słowa typu: je banana ja ci powiem, wieje bardzo wiatr i inne, to tzw. straszak upomina nas, albo wywala.
Czy widzicie tu coś złego? ponieważ wystarczy wykorzystać przed każdym wyrazem odpowiedni kod i wtedy dopiero mamy wszystkie słowa do wyboru.
Po co jest więc ten straszak? Dla idiotów? A może dla tych co nie potrafią się bronić?

Zasady łamane są także w różnych komentarzach które piszą użytkownicy.
Co jest zaskakujące, akceptują je moderatorzy, którym najwyraźniej odpowiada jak ktoś kogoś źle nazwie.

Można opowiadać...

Niestety Wirtualna Polska (Dzika Polska) nie podobała mi się od zawsze, ponieważ jeśli internauci muszą jeszcze do tego dopłacać, a WP ma to gdzieś, łamie prawa autorskie i udostępnia reklamy na Czacie niezgodne z prawem, to rzeczą jasną jest iż siedzą tam tylko ludzie, którzy nie mają definicje o tych grach, internetowym sporcie i życiu.

Wirtualna nabija się z wielu, więc teraz nabijajmy się z Wirtualnej.

Oczywiście Z Poważaniem W.M