miłość pierwszego wejrzenia co to jest
Definicja: Artykuł ten przekazany jest do udizłu w konkursie przedsiębiorstwa besta na scenarzystę.

Czy przydatne?

Co znaczy "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Słownik: Artykuł ten przekazany jest do udizłu w konkursie przedsiębiorstwa besta na scenarzystę
Definicja: Pewnego wieczoru Arek idzie na szkolną dyskotekę do swojej nowejh szkoły i tam poznaje Karolinę.Od razu nawiazują ze soba kontakt-Karolina pyta go czy jest nowy w szkole,skąd przyjechał.
Kolejnego dnia okazuje się iż będą chodzic do jednej klasy-Arek od razy siada za Karoliną.
Po lekcjach Karolina zapoznaje go ze własnymi przyjaciółmi i w tym momencie przyjeżdża po nią mama która nalega by pojechała z nia do domu.Po długich namowach ze strony mamy Karolina jej ulega i niechętnie rozstając się z Arkiem wsiada do samochodu i odjeżdża.
Okazuje się ze jej tata wracajac do domu z delegacji miał wypadek i w cieżkim stanie leży w szpitalu. Jej matka-Dagmara-proponuje jej by przeniosły się na jakiś czas do odległego o 200 km miasta.Karolina krzata się między miłoscią do ojca i matki a uczuciem jakie żywi do Arka.Po kilku godzinach namysłu postanawia iż wyjedzie wraz z matka do ojca.
Nastepnego dnia oznajmia to swoim przyjaciołom nic nie mówiąz Arkowi mysląc, iż on do niej nic nie czuje, i ze i żeby się nie przejął tym iż wyjeżdża na ponad 1 miesiąc.
Kiedy ten dowiaduje się od Maćka-jednego z przyjaciół Karoliny- iż ta wyjechała rozpoczyna "naskakiwać" na kolegów, złoscic się na nich o byle co.
W momencie miesiąca nieobecności Kartoliny zrozpaczony Arek rozpoczyna poświęcac coraz większa uwage Klaudi-kolezance z klasy-i prosi ją o to aby byli wspólnie ....po jakimś czasie ona się zgadza i sa ze soba szczęśliwi do czasu powrotu karoliny.Po jej powrocie wszystko wraca-dyskoteka miłość