windszot co to jest
Definicja Windszot. Co oznaczy siatką mocowaną za oparciami foteli i umożliwia jazdę z sporą.

Czy przydatne?

Jak działa Windszot

Definicja Windszot: Obiekt aerodynamiczny w kabriolecie. Skutkuje stworzenie "strefy ciszy" pomiędzy przednią szybą a siatką mocowaną za oparciami foteli i umożliwia jazdę z sporą szybkością bez dachu

Inne definicje jak Windszot na W.

Definicja Wtrysk Pilotażowy:
Co to jest poprzedzający właściwy wtrysk w silnikach wysokoprężnych z bezpośrednim wtryskiem. Zadaniem wtrysku pilotażowego (sposobność precyzyjnego przedwtrysku pojawiła się wspólnie z elektronicznym windszot co to jest.
Definicja Wał Korbowy:
Co to jest najważniejszych przedmiotów silnika tłokowego, wymieniający ruch posuwisty tłoka na ruch obrotowy. Wał pracuje w skrzyni korbowej, z tłokami połączony jest dzięki korbowodów. Ruch obrotowy wału windszot definicja.
Definicja Wtryskiwacz:
Co to jest paliwo do kanałów dolotowych (w silnikach benzynowych z wtryskiem pośrednim), komory wirowej albo wstępnej (w cieślach z wtryskiem pośrednim) lub wprost do komory spalania (w silnikach o wtrysku windszot co znaczy.
Definicja Wahacz:
Co to jest samochodu złączający piastę koła (zwrotnicę) z nadwoziem albo IYWK;. Wahacz może być ustawiony poprzecznie, wzdłużnie albo ukośnie w zależności od metody jego zamocowania i prowadzenia koła windszot słownik.
Definicja Wał Kardana:
Co to jest dla wału napędowego. Mylne ustalenie wzięło się stąd, iż wał przenoszący napęd od silnika umieszczonego z przodu do osi tylnej (albo od skrzyni rozdzielczej do obu osi) zaopatrzony jest zwykle w windszot znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: