nadwozie co to jest
Definicja Nadwozie. Co oznaczy samochodzie osobowym obejmuje także bagażnik. Nadwozie może być.

Czy przydatne?

Jak działa Nadwozie

Definicja Nadwozie: Inaczej karoseria, kluczowa część pojazdu, mieszcząca kabinę dla kierowcy i pasażerów. W samochodzie osobowym obejmuje także bagażnik. Nadwozie może być samonośne - wszystkie przedmioty układu jezdnego i układu napędowego są w tym rozwiązaniu mocowane do karoserii, w którą zintegrowane są struktury nośne i usztywniające. Przeciwieństwem nadwozia samonośne-go jest konstrukcja z ramą podwoziową, gdzie zarówno układ jezdny, jak i napędowy mocowane są do konstrukcji nośnej - ramy -na którą nakłada się oddzielne i niezależne konstrukcyjnie od podwozia nadwozie

Inne definicje jak Nadwozie na N.

Definicja Napęd 4X4:
Co to jest ustalenie mechanizmu napędzania czterech kół (obu osi) samochodu. 4x4 to również ustalenie klasy samochodów off-road. Wyróżnić można sporo rodzajów napędu 4x4. W samochodach osobowych najczęściej nadwozie co to jest.
Definicja Nivomat:
Co to jest innymi poprzez Mercedesa i Volvo ustalenie samopoziomującego układu zawieszenia tylnego. Niezależnie od obciążenia bagażnika auto zachowuje taką samą pozycję wobec jezdni, dzięki czemu ma lepsze nadwozie definicja.
Definicja Napinacz Pasa Bezpieczeństwa:
Co to jest pasów bezpieczeństwa uruchamiany poprzez czujnik zderzeniowy albo bezwładnościowy. Skutkuje max. naprężenie pasa bezpieczeństwa, który -jako tkanina - ma skłonność do rozciągania się przy większym nadwozie co znaczy.
Definicja Nm:
Co to jest prawidłowo mxN, a więc metr razy niuton), jednostka momentu obrotowego w obowiązującym aktualnie układzie SI. Czasami podawana jest jeszcze stara jednostka kGm (kilogramometr), której wartość wynosi nadwozie słownik.
Definicja Nadsterowność:
Co to jest charakterystyki jezdnej pojazdu, mająca to do siebie, że w czasie manewrów związanych z pojawianiem się sporych sił poprzecznych (na przykład w czasie szybkiego pokonywania zakrętu) tył pojazdu ma nadwozie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: