nadwozie co to jest
Definicja Nadwozie. Co oznaczy samochodzie osobowym obejmuje także bagażnik. Nadwozie może być.

Czy przydatne?

Jak działa Nadwozie

Do czego Nadwozie: Inaczej karoseria, kluczowa część pojazdu, mieszcząca kabinę dla kierowcy i pasażerów. W samochodzie osobowym obejmuje także bagażnik. Nadwozie może być samonośne - wszystkie przedmioty układu jezdnego i układu napędowego są w tym rozwiązaniu mocowane do karoserii, w którą zintegrowane są struktury nośne i usztywniające. Przeciwieństwem nadwozia samonośne-go jest konstrukcja z ramą podwoziową, gdzie zarówno układ jezdny, jak i napędowy mocowane są do konstrukcji nośnej - ramy -na którą nakłada się oddzielne i niezależne konstrukcyjnie od podwozia nadwozie

Jak działa Nadwozie nie działa N.

Co znaczy Nadsterowność:
Porównanie charakterystyki jezdnej pojazdu, mająca to do siebie, że w czasie manewrów związanych z pojawianiem się sporych sił poprzecznych (na przykład w czasie szybkiego pokonywania zakrętu) tył pojazdu ma nadwozie co znaczy.
Krzyżówka Nivomat:
Dlaczego innymi poprzez Mercedesa i Volvo ustalenie samopoziomującego układu zawieszenia tylnego. Niezależnie od obciążenia bagażnika auto zachowuje taką samą pozycję wobec jezdni, dzięki czemu ma lepsze nadwozie krzyżówka.
Co to jest Niutonometr:
Jak lepiej zobacz Nm nadwozie co to jest.
Słownik Ncap:
Kiedy Car Assessment Programme (Program Oceniania Nowych Samochodów), uruchomiony w latach 90. niezależnie od siebie w różnych państwach (Australia, USA, Japonia) program obejmujący crash-testy i ocenę nadwozie słownik.
Czym jest Nawigacja Satelitarna:
Od czego zależy drogowego wyświetlany na specjalnym ekranie. Po wprowadzeniu danych (pkt. wyjścia i (pkt. docelowy) mechanizm prowadzi dokładnie kierowcę, podając w odpowiedniej chwili wiadomości o zjeździe, skręcie nadwozie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: