krownik co to jest
Definicja Iskrownik. Co oznaczy benzynowych, popularne przed pojawieniem się aparatów zapłonowych z.

Czy przydatne?

Jak działa Iskrownik

Definicja Iskrownik: Inaczej magneto, prymitywne urządzenie wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych, popularne przed pojawieniem się aparatów zapłonowych z cewką zapłonową, najpierw historii motoryzacji powszechne

Inne definicje jak Iskrownik na I.

Definicja Immobiliser:
Co to jest unieruchamiacz , każdy rodzaj urządzenia albo mechanizmu mechanicznego, elektrycznego albo elektronicznego, który utrudnia albo uniemożliwia uruchomienie silnika w samochodzie poprzez nieuprawnione iskrownik co to jest.
Definicja Idriye:
Co to jest komputerowego mechanizmu sterowania elektronicznymi funkcjami auta (między innymi klimatyzacja, nawigacja satelitarna, mechanizmy informacji drogowej, radio, telewizja, telefon komórkowy i inne iskrownik definicja.
Definicja Ide:
Co to jest Ustalenie rodziny silników benzynowych Renault z bezpośrednim wtryskiem iskrownik co znaczy.
Definicja Intercooler:
Co to jest chłodnica pośrednia , chłodnica powietrza doładowującego w silnikach z turbodoładowaniem. Służy do powiększenia sprawności silnika. Pracująca pośród spalin turbina dość mocno się nagrzewa, poprzez co iskrownik słownik.
Definicja Isofix:
Co to jest ujednoliconego i zestandaryzowanego mechanizmu mocowania fotelików dziecięcych w samochodach na jednym z siedzeń pasażerskich albo na wszystkich tych siedzeniach. Opiera się na punktach kotwiczenia iskrownik znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: