faeton co to jest
Definicja Faeton. Co oznaczy pełnowartościowe miejsca siedzące) ma zdejmowany (składany) dach, jak.

Czy przydatne?

Jak działa Faeton

Definicja Faeton: Rodzaj nadwozia, które przy zachowaniu przestronności limuzyny (czworo drzwi, przynajmniej cztery pełnowartościowe miejsca siedzące) ma zdejmowany (składany) dach, jak kabriolet. Jeszcze w latach 60. i 70. faetony były ogromnie popularne pośród głów krajów jako reprezentacyjne pojazdy na defilady. Pozdrawiająca tłumy istotna osoba jest widoczna dla wszystkich zebranych, zachowując pełny luksus jazdy

Inne definicje jak Faeton na F.

Definicja Furgon:
Co to jest zamkniętą jednolitą karoserią wykorzystywaną do przewozu towarów, stworzoną regularnie na bazie auta osobowego (na przykład kombi albo mikrobusu), lecz pozbawioną zarówno szyb, jak i siedzeń poza faeton co to jest.
Definicja Face Lifting:
Co to jest podniesienie, podciągnięcie skóry twarzy. Termin stosowany w motoryzacji na ustalenie odświeżenia modelu, który z przyczyn marketingowych, finansowych albo konstrukcyjnych jeszcze musi pobyć trochę faeton definicja.
Definicja Fsi:
Co to jest Ustalenie silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa służące poprzez VW i Audi faeton co znaczy.
Definicja Ff:
Co to jest Freiflachentechnik (metoda swobodnych pól), sposób konstruowania oparty na matematycznej metodzie przedmiotów zakończonych, który dzięki komputerowemu projektowaniu powierzchni odbłyśniku reflektora faeton słownik.
Definicja Fading:
Co to jest więdnięcie, opadanie . Termin stosowany w motoryzacji jako ustalenie na spadanie skuteczności układu hamulcowego stosunkowo nagrzewania się jego przedmiotów. W momencie testu hamowania wykonuje się faeton znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: