co to jest
Definicja Egr. Co oznaczy części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania.

Czy przydatne?

Jak działa Egr

Do czego Egr: Z angielskiego Exhaust Gaś Recirculation (recyrkulacja gazów wydechowych), mechanizm zawracania części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania. Jego zadanie jest proste: niższa zawartość tlenu w mieszance paliwowo-powietrznej umożliwia w czasie pracy silnika z niewielkim obciążeniem chwilowe ograniczenie intensywności procesu spalania i schłodzenie komór spalania. Mechanizm ten ułatwia obniżenie emisji tlenków azotu, których powstawaniu sprzyja wysoka temperatura spalania

Jak działa Egr nie działa E.

Co znaczy Etylina:
Porównanie wzbogaconej poprzez dodanie tak zwany płynu etylowego, którego kluczowym składnikiem jest czteroetylek ołowiu. Z racji na zawartość ołowiu etylina nie może być służąca w samochodach zaopatrzonych w egr co znaczy.
Krzyżówka Eds:
Dlaczego Z niemieckiego Elektronische Differenzial-sperre (elektroniczna blokada systemu różnicowego), elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen egr krzyżówka.
Co to jest Eas:
Jak lepiej Electronic Air Suspension (zawieszenie pneumatyczne sterowane elektronicznie), umożliwia uzyskanie pięciu poziomów nadwozia (w zależności od potrzeb terenowych) przez regulację ciśnienia w układzie egr co to jest.
Słownik Elektroniczny Gaz:
Kiedy zobacz e-gas egr słownik.
Czym jest Ehb:
Od czego zależy Z niemieckiego Elektrohydraulische Bremse, Brake-Bsy-Wire, elektrohydrauliczny układ hamulcowy służący na przykład w Mercedesie egr czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: