osiągać sukcesy sprzedaży co to jest
Definicja: maksimum. I jak się dowiedziałem od nich, byli zadowoleni słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jak osiągać sukcesy w sprzedaży bezpośreniej?

Słownik: Piotr Krupa, trener z grupy Eudaimonia.com.pl przeprowadził pierwsze spotkanie Klubu Skutecznego NLP. Przybyło ponad 30 osób, co było absolutnym maksimum. I jak się dowiedziałem od nich, byli zadowoleni :) .
Definicja: Jak do tego doszło?

Po ostatniej prezentacji NLP w biznesie – ponad 80 osób! – Piotr mi zaproponował utworzenie klubu. „Zebraliśmy feedback, informację zwrotną nt. prezentacji. Na podstawie tych opinii przeprowadziłem spotkanie klubu.” – mówi Piotr Krupa.

Na regularnych spotkaniach uczestnicy mieli się uczyć wybranych technik NLP w dziedzinie stosunku z klientem i sprzedaży bezpośredniej. W czwartek 14 sierpnia o godzinie 18:00 powiodło się zrealizować pierwszy faza – przygotowujący.

Pomimo, iż wiedza należała do fundamentów neurolingwistyki, trener wprowadził sporo konkretów i technik, które słuchacze od razu przećwiczyli – jeszcze w czasie tego 3-godzinnego szkolenia. Należały do nich między innymi dostosowanie niewerbalne do klienta, a więc jak gestykulować i jakimi wyrażeniami się posługiwać, aby nawiązać zwyczajnie miłą relację.

Dalej doszło modelowanie obrazów i kotwiczenie na drugiej osobie. Piotr zaprezentował tę technikę… wprowadzając ochotnika w stan śmiechu. Okazało się to bajecznie proste i ponad miarę skuteczne. I 10 min. ćwiczeń, a więc stosowania technik tak zwany „wrednej perswazji” na sobie wzajemnie :) .

następnym wybijającym się etapem były trzy pozycje. Polegają one na tym, iż patrzymy na transakcję z trzech stron: swojej, klienta i neutralnej. Okazuje się, iż dochodzimy po tym do bardzo ciekawych wniosków: czego brakuje w mojej ofercie, co klienta powstrzymuje przed kupnem, co i w jaki sposób należy zrobić, aby poprawić sytuację.

Grunt to praktyka. I właśnie dlatego trener włączył w własne mini szkolenie przedmioty ćwiczeń i komunikacji między uczestnikami.

kolejne spotkanie: Pewność siebie i charyzma w praktyce handlowca. Wszelakie wiadomości na ten temat są podane na stronie http://klub-nlp.sukcespro.pl/ .

Do miłego zobaczenia!