agresja gruzji dołącz protestu co to jest
Definicja: http://www.gruzja.eastclick.pl słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Agresja w Gruzji - dołącz do protestu

Słownik: http://www.gruzja.eastclick.pl
Definicja:

Kochani,


8 sierpnia 2008 r. armia rosyjska rozpoczęła inwazję na wolny państwo, niosąc "pokój i porządek" na lufach karabinów. Znamy to dobrze z naszej własnej historii - 17 września 1939 to właśnie Rosjanie "oswobodzali bratnie narody" spod dławiącego je jarzma ...


Jako obywatele wolnego państwie, członka UE i struktur NATO, świadomi własnej historii , mamy moralny wymóg sprzeciwić się tej bezczelnej agresji, która rozgrywa się na naszych oczach. Musimy pamiętać, że sześćdziesiąt lat temu niektórzy również odwracali oczy i odmawiali "umierania za Gdańsk" tymczasem na nasze leciały bomby.


Teraz wsparcia od całej społeczności międzynarodowej potrzebuje naród gruziński.


Zapraszamy na skonstruowaną naprędce stronę internetową naszego protestu : http://www.gruzja.eastclick.pl - prosimy Was o dołączenie do protestu przez podpisanie się pod naszym apelem albo dodanie własnego komentarza. Kiedy uzbieramy wystarczającą liczba wpisów, przekażemy je do Ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie. Nie odwrócimy tym samym biegu wydarzeń, jednak możemy pokazać, iż los niepodległego i suwerennego narodu nie jest nam obojętny.


Pomóżcie nam rozpropagować naszą akcję - zamieszczajcie bannery z naszej strony gdzie tylko się da !!!