akcesoria pacsafe® bezpieczny co to jest
Definicja: którego otwarcie torebki to sprawa chwili, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniach.

Czy przydatne?

Co znaczy Akcesoria PacSafe®. Bezpieczny sposób na imprezę, rower czy zakupy

Słownik: To co najważniejsze, portfel i telefon powinniśmy mieć zawsze przy sobie. Niestety, regularnie jesteśmy narażeni na spotkanie z kieszonkowcem, dla którego otwarcie torebki to sprawa chwili, dlatego warto pomyśleć o zabezpieczeniach osobistych PacSafe.
Definicja: Małe torebki, biodrówki czy specjalne portfele to produkty, które mogą służyć każdemu bez względu na wiek, czy płeć. Paniom wybierającym się na imprezę przyda się mała bezpieczna torebka na ramię - MetroSafe. Jej szczególną zaletą jest odporny na przecięcia pasek i zamki, które ograniczają dostęp osób niepowołanych, jak również bezpieczna komora główna. MetroSafe można nosić jako torbę na ramię albo jako biodrówkę. Ma również dobrze zorganizowane wnętrze: kieszenie na karty kredytowe, telefon komórkowy, klips na klucze. Zmieścisz w niej swobodnie aparat cyfrowy, dokumenty i kapitał.

"Dwa razy złodziej wzbogacił się moim kosztem - raz w kawiarni, drugi w autobusie. To przykre doświadczenie sprawiło, iż gdy tylko pojawiły się torebki PacSafe postanowiłam sobie kupić jedną z nich. Teraz praktycznie się z nią nie rozstaję - doskonale się sprawdza na zakupach, spacerach i imprezach. W tłumie nie muszę już kurczowo trzymać jej przy sobie, wiem iż moje rzeczy są w niej bezpieczne." – mówi Aneta Jegier, specjalistka do spraw marketingu Netia Spółka akcyjna

Panom w każdym wieku, nastolatkom, ludziom uprawiającym sporty i wszystkim wybierającym się w podróż spodoba się StashSafe. Ta bezpieczna biodrówka posiada wzmocniony stalową linką pasek nośny, ukrytą klamrę chroniącą przed niepowołanym otwarciem, nowatorskie zapięcie pozwala zabezpieczyć saszetkę przed zerwaniem. Dodatkowo możesz zabezpieczyć zamki błyskawiczne zapinając je na małą kłódkę dołączoną do zestawu.

PacSafe to również praktyczne rozwiązania takie jak CoverSafe, który może być sekretnym portfelem, noszonym pod koszulą albo T-shirtem. Posiada odporny na przecięcia pasek z zalaminowanymi dwiema stalowymi linkami, zabezpieczony rzepem Velcro błyskawiczny zamek, ukrytą klamrę i osobną wodoodporną kopertę, w której można zamknąć paszport albo kapitał. Dzięki odpornemu na wilgoć materiałowi, oddychającej podszewce i wykończeniu z tkaniny Ripstop portfel możesz nosić tuż przy ciele również w czasie urlopu w tropikach.

Produkty PacSafe są gustowne, bezpieczne, cechuje je wysoka jakość i nie wygórowana cena dzięki czemu skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Znane od lat na całym świecie, w Polsce od niedawna na wyłączność dystrybuuje je spółka Red Bird. Kupić je możesz poprzez internet - na stronie www.PacSafe.pl w zakładce "sklep" bądź w normalnym sklepie - ich adresy także znajdziesz na stronie