radzić sobie kobiecymi testami co to jest
Definicja: jeden z testów słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Jak radzić sobie z kobiecymi testami?

Słownik: Większość mężczyzn nie ma definicje, iż kobiety testują facetów. Jeżeli Ty nie wiedziałeś o tym, to prawdopodobnie już popełniłeś ten błąd i oblałeś jeden z testów
Definicja: Opiszę Ci o co chodzi w kobiecym testowaniu, a pod koniec dam także kilka istotnych rad i konkretnych odpowiedzi, jak radzić sobie z testami (min. gotowe riposty;)

Do dzieła…

Czy zdarzyło Ci się, iż podrywana poprzez Ciebie dziewczyna powiedziała, iż ma chłopaka chociaż nie miała?

Czy kiedykolwiek Twoja kobieta zaczęła zachowywać się jak rozpieszczone dziecko, ponieważ nie robiłeś tego, czego chciała? Zaczęła Cię zaszantażować, wymuszać pewne rzeczy i tym podobne

Czy kiedykolwiek z dobrej woli (takie ludzie zachowanie obce wielu osobom) pomogłeś kobiecie w czymś, a później czułeś się “wykorzystany”, ponieważ nie usłyszałeś randce, dziękuję?

Czy kiedykolwiek dziewczyna spóźniała się 15 min. na randkę, a kiedy do niej zadzwoniłeś, powiedziała Ci, żebyś poczekał jeszcze trochę, ponieważ za 15 min. będzie. Kiedy już przyjechała, Ty nie zrobiłeś jej nawet małego wyrzutu z tego powodu (wystarczyło, iż się uśmiechnęła i zapomniałeś o sprawie).

jeżeli na którąś z tych odpowiedzi mówisz TAK, to…
Byłeś testowany (jak wszyscy faceci)

Kobiety będą Cie testować cały czas. Sztuka uwodzenia na tym bazuje i dziewczyny nieustannie będą sprawdzać Twoją wartość. Przyzwyczaj się do tego. One mają to zaprogramowane i robią to nieświadomie. Dziewczyna, którą podrywasz, będzie Cię testować, Twoja dziewczyna będzie Cię testować, koleżanki Twojej dziewczyny będą Cię testować, nawet matka Twojej dziewczyny będzie Cię testować, by sprawdzić, jakim mężczyzną jesteś.

Trochę teorii: Ewolucyjnie rzecz biorąc, żeńskie testy biorą się z tego, iż kobieta musi sprawdzić czy mężczyzna jest jej wart i spełnia jej wymogi. To ona będzie nosić jego dziecko i dlatego musi wybrać możliwie najlepszego partnera. Jak wybrać najlepszego? Dokonać selekcji i szeregu testów…

Ona musi sprawdzić czy jesteś frajerem, czy mężczyzną. Szczególnie w razie faktycznie atrakcyjnych kobiet, które nieustannie są podrywane i mogą przebierać w facetach. Takie dziewczyny muszą dokonać selekcji.

One muszą sprawdzić czy jesteś wystarczająco mocny i czy wyróżniasz się czymś z tłumu. Inaczej jesteś tylko następną łajzą, przeciętniakiem, a atrakcyjne inteligentne dziewczyny nie są zainteresowane łajzami, chcą kogoś na swoim poziomie.

“Pamiętam jak kiedyś jedna dziewczyna powiedziała mi, iż dla niej zupełnie normalne to jest, iż po okazaniu zainteresowania danym facetem “chłodzi go” i na następnej imprezie już nie zwraca na niego najmniejszej uwagi.” Robi to od tak sobie, tak aby sprawdzić jak bardzo on jest nią zainteresowany”.

Dodatkowo musi to robić faktycznie szybko, ponieważ w ciągu zwykłej nocy w klubie potrafi podejść do niej kilkunastu facetów. Przesiew musi być szybki. >>jeżeli zapytasz się jakieś atrakcyjnej koleżanki czy ma gotowe teksty dla niepożądanych adoratorów, zaraz zacznie Cie recytować. Takie dziewczyny mają spławianie frajerów opanowane do perfekcji. Muszą mieć.

Zresztą Ty także byś miał. Postaw się w wypadku pięknej kobiety, do której podchodzi 15 takich samych facetów i z czego 8 z nich szpanuje własną furą, 5 chce postawić Ci drinka, a 2 próbuje, przypomnieć sobie skąd się znacie. Wyobraź sobie taką sytuacje. Nie masz chwili spokoju, wciąż jakiś gość chce Cię poderwać i niestety nie opanował on tego co zwą sztuka uwodzenia wciąż słyszysz to samo. Dzień w dzień, bez spokoju. Rok w rok bez chwili wytchnienia.

Byłoby to trochę denerwujące prawda?

Dlatego, musisz być gotowy na testy, to część całej gry.

Testy mówią o Tobie bardzo sporo kobiecie. Na podstawie Twojej odpowiedzi, reakcji one wyciągną wnioski i oceniają Cię. >>>jeżeli oblejesz test, to nikt nie będzie tracił czasu, tak aby zagłębiać się w to czy faktycznie jesteś łajzą, czy nie. Takie jest życie, taki jest podryw. Drugiej szansy już nie będzie.

Same testy są faktycznie dziwną rzeczą (typowo żeńska kwestia), ponieważ głównie opierają się na jakichś paradoksach. Kobieta mówi, iż chce „A”, a tak faktycznie chce, tak aby było „B” (wiem to dziwne). Teściowa może w tańcu na Twoim własnym weselu próbować prowadzić, tak aby sprawdzić czy jesteś facetem z jajami, czy kukiełką, którą ona można sterować.

Dziewczyna potrafi powiedzieć: “Nie pójdziesz do kumpli, nie będzie picia piwa i oglądania meczu. Dziś leci Magda M. i siedzisz ze mną, ponieważ lubię, kiedy jesteś ze mną”. Tj. typowy test, kto ma kontrolę na Twoim życiem i jak śliny jesteś.

zwyczajny facet odczyta to, jako jasny komunikat: „Ona nie chce, żebym szedł do kumpli, chce być ze mną. Zostanę, mimo iż widziałem kumpli od dwóch miesięcy i jest finał ligi mistrzów. Nie chcę robić jej przykrości, ponieważ ją kocham”. Taka odpowiedz mówi jedno, JESTEŚ ŁAJZĄ!

Mądry facet odczyta to jako jasny komunikat: Testuje mnie cwaniara, zaraz zacznie mi grozić, co będzie kiedy pójdę. Idę do kumpli, ponieważ nic złego nie robię. Mam własne życie oprócz niej i >>>>jeżeli chcę raz na jakiś czas się nachlać, to mam do tego prawo niezależnie co ona o tym myśli”.

(istotne: Przechodzenie testów nie am nic wspólnego z olewaniem swojej kobiety. >>>>>jeżeli ona jest w ciąży i prosi Cię, żebyś został z nią ponieważ źle się czuje, to dobrze się zastanów, zanim powiesz nie. Zawsze myśl i staraj się zachować rozsądny dystans). A teraz wracamy do tematu.

Słyszałeś kiedyś takie zdanie, wypowiadane poprzez kobiety:

“Nienawidzę, kiedy facet robi to, co mu każe”

No to masz dobry obraz, o co chodzi w babskich testach.

>> Kiedy kobieta kolejnym wspólnie powie Ci coś w stylu:
“Postaw mi drinka, przystojniaku”. Zrozum, iż to test i powiedz coś w stylu:
“Tak podrywasz facetów?” lub tak aby było zabawniej, mówisz: „Ok lecz Ty poodkurzasz mi pokój, umyjesz samochód i zacerujesz skarpetki i zrobisz to od razu, zanim postawię Ci chociaż piwo”.

>> >>>>>>jeżeli w jakiś sposób niby „obrazisz” dziewczynę, ponieważ puścisz jej nega lub mocniej z niej zażartujesz, ona może zacząć walić fochy lub nawet mówić: “Przepraszaj, na kolana!”. Wiedz, iż to tylko test, nawet >>>>>>>jeżeli bardzo udaje złość.

Możesz wtedy zrobić teatr i rzucić się na kolana i przesadnie na cały głos przepraszać (zrobić z tego komedię). lub olać to, nawet >>>>>>>>jeżeli znaczy to koniec spotkania. Ona zrozumie, iż źle zrobiła i zachowała się jak idiotka.

>> >>>>>>>>>jeżeli prosząc ją o numer telefonu, usłyszysz: “Może Ty daj mi swój numer telefonu, a ja do Ciebie zadzwonię” powiedz zrelaksowanym głosem: “Daj spokój, nie wal mi tych tekstów dla frajerów. Napisz swój numer, a będę dzwonił do Ciebie tylko 23 razy na dzień, aż nareszcie będziesz go musiała zmienić, ponieważ nie mam swojego życia i lubię nękać nowo spotkane dziewczyny”

>> Dobrym metodą na przechodzenie testów jest zwyczajnie ich ignorowanie. Ona mówi Ci „Mam chłopaka, nie mogę z Tobą rozmawiać”, a Ty jak gdyby nigdy nic, olewasz to kompletnie i zmieniasz temat. Zupełnie jakbyś przeskakiwał przeszkodę na drodze i biegł dalej. Szczególnie takie coś dobrze działa, kiedy rozmawiasz z dwoma albo więcej dziewczynami.


>>>>>>>>>>jeżeli chcesz się dowiedzieć się więcej i otrzymać-- trzy darmowe raporty -- na temat tego, jak poderwać dziewczynę, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, to wejdź na moją stronę Sztuka uwodzenia