sztuka podrywania zdobyć co to jest
Definicja: ogromny błąd słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Sztuka podrywania - jak zdobyć kobietę oczami?

Słownik:
Pierwsze spojrzenie potrafi wiele powiedzieć kobiecie o mężczyźnie i niestety większość facetów nie zdaje sobie z tego sprawy popełniając tym samym ogromny błąd.
Definicja: Sugeruję na początku obejrzeć ten filmik, zobaczysz na nim przykład bardzo dobrego kontakt wzrokowego:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZF2Yb1_vcRw&e


Oczy są zwierciadłem duszy bla bla bla

tak aby mieć oczy samca alfa (lol) musisz zrozumieć na początku jedną rzecz.

Ten kto pierwszy przerywa kontakt wzrokowy - przegrywa.

Kto utrzyma i jako drugi przerywa kontakt wzrokowy - wygrywa.

Nie myśl sobie teraz jakiś dziwnych rzeczy o tym, co napisałem, nie masz być świrem, który patrzy się non stop kobiecie w oczy, ponieważ to będzie wyglądało bardzo dziwnie. Jednak zapamiętaj sobie, właściwością samca Alfa to jest, iż nigdy pierwszy nie opuszcza wzroku.

Moje przekonanie o tym bierze się nie tylko z doświadczenia swojego czy wiedzy innych, lecz również z tego, iż to jest uwarunkowane w przyrodzie. W każdym stadzie/ekipie dominujący samiec (Alfa) okazuje własną dominację min. poprzez kontakt wzrokowy. Wystarczy, iż raz się spojrzy, i już słabsi zwieszają łby i odchodzą.

Co istotne samiec alfa nigdy pierwszy nie spuszcza wzroku, to Ci słabsi odpuszczają nie on.

Dlatego także, to ona pierwsza patrzy się w inną stronę, nie Ty. Ty patrzysz się jej prosto w oczy albo także patrzysz się w jakiś punk na jej twarzy (jeżeli nie dajesz porady patrzeć się w same oczy).

to jest bardzo istotne, ponieważ najpierw mówisz kobiecie “Hej jest tutaj ktoś, kto się Ciebie nie boi, nie peszy go Twoja uroda jak innych, i nie boi się ci przyglądać”.

przewarzająca część facetów przestraszy się, kiedy zobaczy, iż parzy na niego atrakcyjna kobieta. Regularnie jest tak, iż atrakcyjna kobieta patrzy się na Ciebie, a kiedy Ty to widzisz to, zamiast przytrzymać kontakt wzrokowy i po prostu w świecie przyjacielsko się uśmiechnąć, spuszczasz głowę i masz myślenie w stylu: “O boże ona się patrzy na mnie, pewnie ptak mi nasrał na ramie. Ooo nie nasrał, to może brudny jestem na twarzy i tym podobne”

Hej ilu nas tak miało:)? (ja miałem)

Tak więc pamiętaj. Nie odpuszczasz kontaktu wzrokowego i uśmiechasz się ( lecz nie szczerzysz jak idiota), choćby nie wiem co. Z pewnością zdarzy się, iż kiedy będziesz się tak uśmiechać i trzymać kontakt wzrokowy, to jakaś kobieta będzie chciała Cię przebić/przetestować czy jesteś taki Alfa - mimo to wytrzymaj.

Pamiętaj, iż kobiety testują facetów cały czas i może się zdarzyć, iż ona chce Cię tylko sprawdzić i dlatego się nie uśmiecha, a patrzy na Ciebie. Możesz wtedy dodatkowo podnieść jedną powiekę, jakbyś pytał „Co jest?”.

Zaawansowane oczy uwodziciela:) Jak zdobyć kobietę w praktyce?

Teraz przechodzimy do prawdziwych “bajerów” oczami. Wiesz już, iż samiec alfa nigdy pierwszy nie odwraca wzroku. Jednak samo nieodwracanie wzroku, to jeszcze prawie wszystko (po raz następny przypominam, by z tym patrzeniem w oczy nie przesadzać). Trzeba jeszcze wiedzieć jak patrzeć i kiedy patrzeć.

Widzisz, nie zawsze utrzymywanie kontaktu wzrokowego świadczy o tym, iż jesteś Alfa i masz nad nią przewagę. Z pewnością widziałeś sytuację, kiedy facet patrzy na kobietę próbuje złapać jej uwagę, pochyla się do niej i tym podobne&& Ona rozgląda się na boki i nie utrzymuje z nim kontaktu wzrokowego.

tj. oznaka braku jej zainteresowania i z pewnością taki facet nie zakończy misji jak zdobyć kobietę - sukcesem. (takich sytuacji jest pełno i widać je każdego dnia “poszukają a zobaczysz”).

Czym jest sztuka podrywania wzrokiem?

No cóż sam wzrok nie wystarczy, musi się na to składać także reszta Twojej mowy ciała. W pierwszej kolejności uśmiech - to bardzo istotne, ponieważ inaczej (bez uśmiechu) będziesz wyglądać jak jakiś świr. Spróbuj się wpatrywać sam w siebie bez uśmiechu (w lustrze), dziwnie to wygląda.

((jeżeli jesteś w wypadku, iż spotykasz kobietę po raz pierwszy, to zobacz się na nią wtedy, kiedy ona patrzy się na Ciebie. Nie szukaj jej wzroku oczami, nie staraj się „łapać” jej wzroku, ( lecz >(((jeżeli spojrzy się na Ciebie, od razu zobacz się jej w oczy i uśmiechaj. Od razu wyrobisz sobie nad nią przewagę i dasz jej jasny komunikat, iż jesteś Alfa.

idealnie to widać w powyższym filmiku. > to jest fragment z filmu „9 i pół tygodnia”, gdzie Mickey Rourke podrywa Kim Basinger (o motywie z tego filmu wiem od Zana, kiedyś także Ci o nim opowiem).

Obejrzyj go teraz (jest na samej górze)

Rozumiesz już, co mam na myśli mówiąc, o patrzeniu się, kiedy ona to robi? W ten sposób zdobywasz nad nią pewną przewagę. Zachowujesz się inaczej niż inni i odrobinę uwodzisz i onieśmielasz ją wzrokiem, ponieważ kobiety nie są przyzwyczajone, iż mężczyzna patrzy im prosto w oczy.

Zauważ także, iż ten aktor patrzy się na nią i uśmiecha tylko wtedy, kiedy ona podejmuje kontakt wzrokowy, kiedy ona odpuszcza wzrok, on odpuszcza zaraz po niej, dzięki czemu nie wygląda jak jakiś psychol.

To tyle, >((((jeżeli chodzi o oczy na samym początku spotkania, później możesz patrzeć kobiecie na usta (kiedy mówi)i rozglądać się na boki ( ( lecz z umiarem).

żeńska mowa ciała "oczami"

Aha, >(((((jeżeli kobieta patrzy Ci się na usta, >tj. to najprawdopodobniej oznaka tego, iż Cię lubi i podobasz się jej (nie nad interpretuj tylko tego “lubi” nie znaczy to, iż możesz prosić ją o rękę.).

No i jeszcze w sprawie całowania, >((((((jeżeli jesteście ze sobą blisko, to pierwszą oznaką, iż kobieta chce być pocałowana > to jest, iż patrzy Ci na początku w oczy, a później na usta. Ona w taki sposób wysyła sygnały “Czekam na Twój ruch…” Nie znaczy, to iż masz się natychmiast rzucić z jęzorem, ( ( lecz może to być dobry symbol, iż jest chemia pomiędzy Wami.

Dodam tylko w skrócie, iż następna oznaką tego, iż Cię lubi jest rozwarcie jej źrenic. Im większe tym lepiej (nie dotyczy dziewczyn po amfie;).

Dobra starczy tego pisania o kobietach, kiedyś jeszcze napiszę o kobiecej mowie ciała.

robota domowa:
>>tak aby faktycznie opanować mowę ciała i robić nią zajebiste wrażenie, musisz ćwiczyć. Bez ćwiczeń nic nie osiągniesz. Tak więc przygotowałem dla Ciebie małe ćwiczenia, które są proste, fajne i nadają się nawet dla w najwyższym stopniu nieśmiałych.

Operacja “Samiec alfa atakuje wzrokiem”

Idąc poprzez ulicę, zobacz się każdemu w oczy. Wszystkim, niezależnie kto >tj.. Zobaczysz jak >>przewarzająca część ludzi, zacznie unikać Twojego wzroku, a Ty natychmiast poczujesz się bardziej pewny siebie. >(((((((jeżeli jesteś zajebiście nieśmiały, możesz sobie iść na peron i patrzeć się w oczy ludziom w pociągach.

Świadomość, iż już nigdy ich nie zobaczysz, doda Ci pewności siebie i łatwiej będzie Ci wygrać “wzrokowe” pojedynki.

Operacja „Uwodzenie wzrokiem”

Idź do sklepu z ciuchami i na ekspedientce zrób tak samo, jak ten aktor z filmiku powyżej. >((((((((jeżeli zacznie coś do Ciebie mówić, to od razu patrzysz się jej prosto w oczy i uśmiech. Na bank dziewczyna zacznie się po chwili peszyć i uśmiechać. Wypróbuj to.

>(((((((((jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat uwodzenia kobiet i ściągnąć trzy darmowe raporty, to wciśnij teraz na link:
Jak zdobyć kobietę ?