pięćsetka zaprasza pierwsze co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Pięćsetka zaprasza na Hel na pierwsze urodziny.

Słownik: Ogromna impreza w sobotę 5 lipca! Nowy Fiat 500 obchodzi własne pierwsze urodziny i z tej okazji urządza szczególny Piknik.
Definicja: Jeżeli już jesteś właścicielem Pięćsetki albo wkrótce planujesz nim być, dołącz do grona bawiących się na Fiat Playa w Chałupach 3, w Surfbay Club od strony morza. To tam przy dźwiękach muzyki spotkają się wszyscy fani włoskiego auta, a wśród nich znane z ekranów osoby takie jak Magda Schejbal, Weronika Książkiewicz, Przemysław Saleta i Ewa Pacuła.

Na Piknik Fiata 500 składają się zaprojektowany z włoską lekkością i elegancją klub, energetyczna muzyka w wykonaniu didżeja Benito i piknikowe prezenty. Tuż w okolicy klubu Fiat przygotował boisko do gry w siatkówkę plażową, plac zabaw dla najmłodszych i jedyną, odjechaną ekspozycję Pięćsetki na plaży. Plażowicze będą mogli skorzystać także ze skuterów wodnych, a na ceniących mocniejsze wrażenia czekają sportowe pontony RIB z silnikami o mocy aż 600KM.

Cała impreza wpisuje się w cykl rocznicowy nowego Fiata 500, odbywający się w piętnastu w najwyższym stopniu widowiskowych miejscach świata, między innymi w Londynie, Tokio i Capetown. Na polskiej edycji, wśród miłośników Pięćsetki, nie może zabraknąć i Ciebie! Więcej informacji na www.fiat500.pl

5 lipca 2008. Fiat Playa. Surfbay Club.
Camping Chałupy 3.
Start o 12:00