poprawiamy sobie humor co to jest
Definicja: Serwisy internetowe zawierające dużą dawkę humoru na przestrzenii ostatnich kilku lat.

Czy przydatne?

Co znaczy Poprawiamy sobie humor na przestrzeni 10 lat

Słownik: Serwisy internetowe zawierające dużą dawkę humoru na przestrzenii ostatnich kilku lat.
Definicja: Człowiek z natury lubi się śmiać, lubi czasem próżnować, oderwać się od pracy, aczkolwiek na chwilę, W każdym z Nas jest odrobina humoru , nawet w takich największych ponurakach. Od pierwszych lat istnienia internetu w Polsce powstawały początkowo strony dostarczające użytkownikowi, aczkolwiek odrobinę rozrywki. Z początku były to strony głównie tekstowe prezentujące znane dowcipy, śmieszne teksty, czasem wypowiedzi albo opisujące absurdalne wydarzenia.
wspólnie z rozwojem internetu i jego dostępności strony dostarczające rozrywki w formie tekstów zaczęły się zamieniać w prawdziwe serwisy rozrywkowe, zawierające całe działy mniej albo bardziej śmiesznych tekstów, od klasycznych kawałów, poprzez działy ze śmiesznymi obrazkami, a te bardziej popularne serwisy zaczęły zamieszczać rozbudowane pobieralnie śmiesznych plików w formie prezentacji Power Pointa, nagrań audio, drobnych programików powodujących śmieszne, czasem irytujące odczucia w czasie ich działania. W ostatnich latach medialność serwisów internetowych wzbogaciła się o nowe medium, jakim jest obraz i prezentowanie śmiesznych, głupawych, lecz w większości zabawnych filmików.
Największym hitem ostatnich lat w zakresie codziennej rozrywki były chyba rozsyłane maile z pobranymi z takich serwisów rozrywkowych tekstami, obrazkami czy pps’ami poprzez znajomych do znajomych, a wszystko po to, aby, aczkolwiek na chwilę się odprężyć, uśmiechnąć, zwyczajnie oderwać się od szarej rzeczywistości. Nie zależnie czy jesteśmy w pracy, czy także w domu.
w momencie obecnej stron rozrywkowych dostarczających nam najprzeróżniejszej formy rozrywki jest mnóstwo i powstają jak grzyby po deszczu. Spora ich liczba zawiera jednak słabą jakościowo treść, głównie składające się z linków do videoów on-line, wyszperanych masowo w necie obrazków w dodatku kiepsko albo w ogóle opisanych, a są także takie, które przetrwały próbę czasu, a dla ich autorów nadal jest istotna jakość i główny cel „bawić swojego użytkownika”
Daje się ostatnio coraz częściej zauważyć jak serwisy rozrywkowe konkurują ze sobą w pozyskaniu nowych użytkowników, bycia coraz bardziej atrakcyjnym i ciekawszym serwisem. Organizując swoim użytkownikom fora dyskusyjne, sposobność zapisywania się i organizowania w ekipy, komentowania swoich publikacji i współdzielenia tekstów i plików, a to wszystko tylko po to aby przyciągnąć i skupić wokół siebie jak największą społeczność bez względu na wiek, status materialny czy zainteresowania. Konkurencyjność daje się zauważyć niemal na każdym kroku w internecie, co pozytywnie wpływa na każdego odwiedzającego taki serwis, aczkolwiek czasem może być wrażenie lekkiego przesytu.

Jedno, co łączy te wszystkie serwisy to całkiem duża dawka humoru w różnej postaci i niepisane, lecz obecne motto:
„Co jednych może irytować i złościć, innych będzie bawić i śmieszyć&rdquo