wybory ms zamojszczyzny co to jest
Definicja: koncertem grupy Sumptuastic słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Wybory Miss Zamojszczyzny

Słownik: W Zamościu odbyły się wybory miss okręgu. Są one eliminacją do wyborów wojewódzkich. Ciekawe widowisko uświetnione było występami tanecznymi i koncertem grupy Sumptuastic.
Definicja: Jury w składzie 30-osobowym w składzie w którego składzie znaleźli się ludzie kultury, sztuki, sportowcy, biznesmeni i samorządowcy. Konkurs organizowany poprzez Kronikę Tygodnia zgromadził liczna widownie w hali zamojskiego OSiR-u.


Publiczność i jury konkursu

O godzinie 16 w strojach wieczorowych na scenie pojawiły się kandydatki. Z ekipy czternastu piękności wygrać mogła tylko jedna. Z kolei pierwsza czwórka kwalifikowała się do wyborów wojewódzkich.
Wyjście kandydatek

Dziewczyny zaprezentowały się w czterech odsłonach. Pierwsza to stroje wieczorowe później przyszła pora na stroje sportowe, wejście w koszulkach organizatora Kroniki Tygodnia i w strojach plażowych.


Kandydatki w strojach wieczorowych

Na scenie były także wytopy taneczne zespołu tańca nowoczesnego ‘Raptis’ i formacji New Wale. Widzowie mieli tez okazje posłuchać występu zespołu Sumptuastic w trakcie konferencje jury.


Dziewczyny w koszulkach sponsora wyborów

Pierwsze miejsce zajęła bezkonkurencyjnie najpiękniejsza Ewelina Jędrzejewska. Blond piękność wygrała również głosowanie publiczności. Nagrodzona zastała pomiędzy innymi wycieczka zagraniczną i zestawem kina domowego.w najwyższym stopniu oczekiwane - stroje plażowe

w momencie gdy jury powiodło się na obrady na scenę wyszedł oczekiwany zespół Sumptuastic znany pomiędzy innymi z hitu 'Kołysanka'.


Gra zespół Sumptuastic

Czwórkę przechodzącą do kolejnego etatu uzupełniły, Jolanta Chyrchała, Ewa Dworniczak, Agnieszka Żuber, a z dziką kartą do etapu wojewódzkiego otrzymała się Aleksandra Wolska.
Koronacja
Miss wybrana


Najpiękniejsza na Zamojszczyźnie - Ewelina Jędrzejewska