nastolatek ukradł matce auto co to jest
Definicja: mówił, iż nic nie wie. Gdy kwestia wyszła na jaw – matka zażądała ukarania syna słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Nastolatek ukradł matce auto i spowodował wypadek

Słownik: Czternastolatek ukradł mamie auto i pojechał na nocną przejażdżkę z kolegami, w czasie której rozbił auto. Chłopak uciekł z miejsca zdarzenia. Mamie mówił, iż nic nie wie. Gdy kwestia wyszła na jaw – matka zażądała ukarania syna.
Definicja: W niedzielę w nocy bytomscy policjanci dostali zgłoszenie o samochodzie rozbitym na latarni. Gdy przybyli na miejsce zauważyli, iż fragmenty auta były porozrzucane w dość dużej odległości – siła uderzenia musiała być więc spora.
Ustalono na kogo zarejestrowany jest samochód. Wykonano telefon do właścicielki auta, która całą sprawą była zszokowana. Stwierdziła, iż ktoś musiał ukraść jej kluczyki od auta. Zamki i stacyjka były nieuszkodzone.
Obudziła swojego nastoletniego syna. Udał on zaskoczenie i stwierdził, iż nie ma nic wspólnego z tym wypadkiem, bo spał. Prawda jednak okazała się być inna. Gdy kobieta położyła się spać, jej syn wykradł jej kluczyki do samochodu i z dwoma kolegami wyruszył na nocny wypad. Na jednej z ulic za bardzo się rozpędził i nie zdołał opanować auta. Doszło do wypadku. On i jego koledzy szybko uciekli do swoich domów. Żaden z nich nie odniósł obrażeń.
Wczoraj 14-latek przyznał się do wszystkiego.
Cała kwestia znajdzie finał w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich w Bytomiu. Wniosek o ukaranie chłopca złożyła jego matka.


źródło: KMP w Bytomiu