euro targi gorzów 2007 co to jest
Definicja: W dniach 21-23-09.2007 odbyła się Euroregionalna Prezentacja Gospodarcza, Targi Gorzów.

Czy przydatne?

Co znaczy XV EURO - TARGI GORZÓW 2007

Słownik: W dniach 21-23-09.2007 odbyła się Euroregionalna Prezentacja Gospodarcza, Targi Gorzów 2007 – XV EURO-TARGI.
Definicja: Wśród wystawców nie zabrakło Gminy Sulęcin. Dzięki staraniom Burmistrza Sulęcina – Michała Deptucha, po raz następny wystawiła na targach wspólne stoisko targowe wspólnie z przedsiębiorcami z Gminy Sulęcin. W tegorocznej Euroregionalnej Prezentacji Gospodarczej wspólnie z Urzędem Miejskim wystawcami byli:
1. Styl Ceramika Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
2. Zakład przetwórstwa Mięsnego „WARTA” Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
3. Celowy związek Gmin CZG-12 w Długoszynie
4. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych – Rostkowscy
5. Gospodarstwo Pszczelarskie „DUTKOWIAK”
6. Ośrodek „KORMORAN”
7. DAPI” generalny dystrybutor folii i taśm
8. „LEKS” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe sp. z o. o.
9. MASZOŃSKI – LOGISTIC
10. Studio Dekoracji Okien WIKA
11. Związek Pracodawców „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”
- Wystawcy mieli okazję przedstawić zwiedzającym własne artykuły produkcyjne, usługi i wyroby pochodzące z przedsiębiorstw. Sporym zainteresowaniem cieszyły się miody z Gospodarstwa Pszczelarskiego Państwa Dutkowiaków i rośliny ozdobne Pana Rostkowskiego. Bardzo ciekawą ekspozycję przedstawili: Styl Ceramika – nowoczesne wanny i kabiny natryskowe, CZG-12 i Urząd Miejski w Sulęcinie, który zaprezentował oferty inwestycyjne i materiały promocyjne Gminy- mówi Michał Deptuch Burmistrz Sulęcina..
Stoisko Gminy Sulęcin zostało nagrodzone jako idealny wytwór targowy. Nagrodę Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Grand Prix „XIV Euro Targi 2006” za „idealną Ekspozycję Targową” przyznano spółce „LEKS” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe sp. z o. o. Drugie miejsce we wspomnianej kategorii i nagrodę Burmistrza Sulęcina dostał Styl Ceramika Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Trzecie miejsce i nagrodę Business and Innovation Centre we Frankfurcie nad Odrą przyznano spółce Studio Dekoracji Okien „Wika”.
Wspólna prezentacja dorobku spółek z Gminy Sulęcin na stoisku była już trzecią taką prezentacją na Targach Gorzowskich. W roku ubiegłym, Gmina Sulęcin, za wspólne stoisko dostała główną nagrodę Prezydenta Gorzowa. W tym roku powtórzyliśmy efekt i w przyszłości będziemy kontynuować tę formę prezentacji naszych osiągnięć w regionie przygranicznym. Przy znacznym wsparciu Burmistrza Sulęcina sporo spółek może przedstawić własne osiągnięcia i zaistnieć na rynku gospodarczym regionu. Taka promocja naszych osiągnięć zyskała sporą aprobatę biorących w niej udział przedsiębiorstw i będzie kontynuowana w latach kolejnych. Zdaniem Alfreda Rostkowskiego właściciela Szkółki Drzew i Krzewów w Sulęcinie, udział w targach to bardzo dobra okazja do zaprezentowania swojego asortymentu klientom z Polski i Zagranicy.
następne tego typu targi za rok.

Ryszard Waldun