akademia parp jesienna edycja co to jest
Definicja: szkoleniowych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje zawodowe zapraszamy do wzięcia.

Czy przydatne?

Co znaczy AKADEMIA PARP – jesienna edycja pełna niespodzianek !

Słownik: Już 10 września rusza jesienna edycja stacjonarnych szkoleń e-learningowych Akademii PARP. Wszystkich przedstawicieli kadr uczelni i przedsiębiorstw szkoleniowych, którzy chcą podnieść własne kwalifikacje zawodowe zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach.
Definicja: Już we wrześniu i październiku następne osoby będą mogły wziąć udział w szkoleniach z zakresu e-learningu. Tym wspólnie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowała kompletnie darmowe szkolenie dla wszystkich tych, którzy chcą zostać w przyszłości mentorami, a więc opiekunami podobnych szkoleń.

„wedle założeniami projektu, szkolenia dla szkół i uczelni publicznych są w 100% dofinansowane poprzez EFS. „Szkolenie e-learningowe jako mechanizm mentorski” na które są jeszcze dostępne miejsca, odbędzie się w Warszawie w dniach 10-11 września. Zapewnia uczestnikom nie tylko darmowy udział, lecz również dojazd, nocleg i wyżywienie. Zapraszamy do wzięcia udziału, miejsca są ograniczone. Już teraz dla szkół i uczelni publicznych zostały wolne miejsca tylko na jedno szkolenie” – mówi Dariusz Styka – Dyrektor Marketingu w Betacom Spółka akcyjna

To jednak nie koniec dobrych informacje: wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody. Każdy kto zgłosi się do Akademii PARP otrzyma upominek w formie pendrive’a z logo Akademii. Ponadto wśród uczestników każdego szkolenia rozlosowana zostanie nagroda – nowoczesny odtwarzacz MP4 marki Philips.

Uczelnie niepubliczne i firny szkoleniowe mogą zgłaszać się na dofinansowane w 80% szkolenia, dostępne w 3 różnych wariantach tematycznych. Oprócz wspomnianego szkolenia mentorskiego, Akademia PARP oferuje jeszcze „Treści szkolenia w formule on-line” i „E-learning stymulatorem przedsiębiorczości i innowacyjności w MSP”. Szczegółowa agenda szkoleń, jak i więcej informacji na ich temat dostępne są na stronie www.stacjonarne.akademiaparp.gov.pl .

Po raz następny organizatorzy utrzymują niezłą passę i liczą na kolejne sukcesy. Możemy zatem już niedługo spodziewać się następnych szkoleń. Zapraszamy wszystkich do zostania beneficjentami w Akademii PARP, ponieważ w wiedzę przecież zawsze warto inwestować…


Dodatkowe wiadomości można uzyskać przez:
 serwis internetowy: http://www.stacjonarne.akademiaparp.gov.pl
 e-mail: stacjonarne@akademiaparp.gov.pl
 infolinia: 0-22 53-39-878 (od 9:00 do 17:00 w dni robocze)
 faks: 0-22 53-39-899