bezpiecznie wystartować co to jest
Definicja: Marzysz o założeniu własnej przedsiębiorstwa, a kraj rzucia Ci kłody pod nogi? Nie martw.

Czy przydatne?

Co znaczy Jak bezpiecznie wystartować

Słownik: Marzysz o założeniu własnej przedsiębiorstwa, a kraj rzucia Ci kłody pod nogi? Nie martw się, to są na metody.
Definicja: Jeżeli masz poniżej 30 lat i pomysł na swoją firmę, a kraj rzuca Ci kłody pod nogi, załóż firmę w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Zadziwiające, jak mało osób wie o tym, iż istnieją, a jeszcze mniej wie jak działają.

Na początek odwiedź stronę www.inkubatory.pl i poczytaj precyzyjnie. Generalnie idea bazuje na tym, iż dostajesz pełne zaplecze do prowadzenia spółki za 200zł/miesiąc. Musisz przyznać, iż to mało jak za biuro, pomoc prawną, księgowość i tym podobne Oprócz tego zapłata rejestracyjna to 50zł. To jest na prawdę olbrzymia pomoc za niewielkie kapitał. Oprócz tego z Inkubatora można wyjśc, kiedy się chce i założyć działalność tradycyjnie - wtedy Inkubator pomaga nam w otrzymaniu dofinansowania do 20 000zł i jeżeli jest taka potrzeba, niskooprocentowanego kredytu do 40 000zł. Za taką kasę można już zrobić small interes, a w czasie działania pod inkubatorem nauczycie się wszystkiego co konieczne i unikniecie wielu błędów i problemów w przyszłości.

Sam działam od niedawna pod Inkubatorem i bardzo sobie cenię pomoc, którą otrzymuję. Gdyby nie inkubator, byloby o sporo trudniej, a tak mogę się zająć swoim biznesem, a nie czytaniem setek stron ustaw, przepisów, martwić się skąd wezmę na ZUS i tym podobne

Dodatkowo pod Inkubatorem możecie działać bez problemu, mając mniej niż 18 lat.

jeżeli ktoś z Was się jeszcze waha, nie jest pewien, nie ma potrzebnych znajomości, czy wiedzy nt. biznesu, można do mnie napisać - stosunkowo możliwości doradzę, a > jeżeli pomysł będzie fajny, możemy pomyśleć o współpracy.