przystanek woodstock trzeźwo co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Przystanek Woodstock na trzeźwo

Słownik: Nowością na tegorocznym Przystanku Woodstock będą strefy bez alkoholu. W miejscach tych nie będzie można pić nawet piwa.

Definicja: Mamy już dosyć wariackich videoów i reportaży, które cały czas sugerują, iż Przystanek Woodstock jest wyłącznie pijalnią piwa, miejscem błotnych kąpieli i zażywania narkotyków. A takie zdjęcia, niestety, najprościej robi się w tłumie, anonimowo, z ukrycia, w czym specjalizuje się, niestety, telewizja Trwam - pisze na witrynie internetowej Woodstocku Jurek Owsiak, szef Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która organizuje imprezę w Kostrzynie.

- Apelujemy do wszystkich, by przeżyli Przystanek jak w najwyższym stopniu na trzeźwo - podkreśla Owsiak.

Przed rokiem, gdy okazało się, iż na kostrzyńskim polu zmarł 19-latek, wprowadzenia prohibicji na Przystanku Woodstock zażądał od wojewody minister nauki Roman Giertych. Wojewoda jednak takiej decyzji nie podjął.

Tegoroczną imprezę zaplanowano na 3-4 sieprnia.
Wśród gości Akademii Sztuk Przepięknych będą, oprócz abp. Życińskiego, również Naczelny Rabin RP Michael Schudrich, dziennikarze Tomasz Lis i Tomasz Sekielski, i aktor Borys Szyc.

Koordynatorem akcji przygotowania Kostrzyna do zbliżającego się Przystanku Woodstock jest zastępca burmistrza Zbigniew Biedulski.