darmowy internet oleśnicy co to jest
Definicja: Od jutra w centrum Oleśnicy będzie można korzystać z darmowego Internetu słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Darmowy Internet w Oleśnicy

Słownik: Od jutra w centrum Oleśnicy będzie można korzystać z darmowego Internetu.
Definicja: Usługa dostępna będzie na Rynku, placu Zwycięstwa i na oleśnickich terenach rekreacyjnych – w okolicach basenu i stadionu.

Oleśnica jest siódmym miastem na Dolnym Śląsku, które stawia na informatyzację przestrzeni publicznej. Trzema miejscami, gdzie działa bezprzewodowy Internet może pochwalić się tylko Wrocław, a teraz i Oleśnica. - Nie chcieliśmy ograniczać się tylko do Rynku. Oleśnica to dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie zaplanowane są nowe inwestycje – mówi Edyta Małys, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Oleśnica - Wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, inwestorów, a w pierwszej kolejności mieszkańców, dajemy sposobność odebrania sygnału WiFi nie tylko w Rynku, lecz również na placu Zwycięstwa i na terenach rekreacyjnych, gdzie znajduje się Oleśnicki Park Wodny ATOL. Dlatego konsekwentnie budujemy wizerunek Oleśnicy jako miasta przyjaznego dla mieszkańców, a również otwartego na nowinki technologiczne – dodaje.
.
Darmowy Internet to następny krok w konsekwentnych działaniach Urzędu Miasta zmierzających do zainteresowania inwestorów i turystów i realizowania programu: „Oleśnica – miasto w dobrym stylu”. Władze miasta już przedtem wdrożyły mechanizmy elektroniczne, które ułatwiają załatwianie spraw w Urzędzie i zmniejszają czas oczekiwania w kolejkach i liczbę odwiedzin interesantów.

Uroczyste otwarcie odbędzie się na Rynku Oleśnickim o godzinie 14.00. Oprócz symbolicznego toastu, w powietrze zostaną puszczone balony, symbolizujące uwolnienie Internetu.