haszysz przejęty co to jest
Definicja: słownik.

Czy przydatne?

Co znaczy Haszysz za 6 tys. przejęty

Słownik: Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dilera narkotyków i jego siedmiu klientów.
Definicja: Młodzi mężczyźni w wieku od 19 do 31 lat trafili do policyjnego aresztu. Zabezpieczono haszysz o czarnorynkowej wartości prawie 6 tys. złotych.Wczoraj po południu policjanci weszli do jednego z mieszkań przy ul. Toruńskiej. Wiedzieli, iż w środku może być 23-letni diler narkotyków. Ich przeczucia potwierdziły się. Młody mężczyzna miał narkotyki przy sobie. Schował je w kieszeni spodni. W foliowym woreczku było 180 porcji haszyszu. Ponadto w mieszkaniu gdańszczanina zatrzymano trzech jego klientów. To mężczyźni w wieku 22, 27 i 31 lat.Następnie kryminalni pojechali sprawdzić następną informację w kwestii. Przy ul. Kamienna Grobla zatrzymali do kontroli audi 80. W samochodzie było czterech młodych mężczyzn. W trakcie legitymowania podróżujących jeden z pasażerów wyrzucił poprzez okno zawiniątko z 10 porcjami haszyszu. Jak ustalili policjanci zatrzymani gdańszczanie zaopatrywali się w środki odurzające u 23-letniego gdańszczanina by później rozprowadzić je na narkotykowym rynku.Diler, jego klienci i odbiorcy narkotyków trafili do policyjnego aresztu.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za ich rozprowadzanie kara pozbawienia wolności do lat 8.