rewie kolejne eliminacje ford co to jest
Definicja: inaugurujących cykl zawodach w Chałupach zarówno zawodnicy, jak i widzowie mają na pewno.

Czy przydatne?

Co znaczy W Rewie kolejne eliminacje w Ford Kite Cup 2007

Słownik: Już w najbliższy weekend (8 – 10 czerwca) w Rewie odbędą się drugie w tym roku eliminacje do Pucharu Polski w Kitesurfingu FORD KITE CUP. Po inaugurujących cykl zawodach w Chałupach zarówno zawodnicy, jak i widzowie mają na pewno rozbudzone ape
Definicja: Jeżeli dopisze wiatr (zamówiony poprzez organizatorów) możemy spodziewać się zaciętych pojedynków i wielu spektakularnych trików, prezentowanych poprzez czołówkę polskich kiterów.

Główną konkurencją będzie Freestyle, oceniany wg zasad obowiązujących na światowych zawodach PKRA. Kolejnymi konkurencjami rozgrywanymi w ramach FORD KITE CUP będą w zależności od warunków pogodowych: Big Air/Best Trick, Downloop, Kiteloop, Wave performance i Bordercross. Dodatkowo planowane są: Wakeboard, Wakekite (po raz pierwszy w Polsce), a również popisy zręcznościowe zawodników na kiteroomingu i batucie.

Zwycięzcy całego cyklu „Ford Kite Cup” w konkurencji Freestyle w kategorii Mężczyzn i Kobiet nagrodzeni zostaną nagrodami ufundowanymi poprzez Quiksilver. Niezależnie od nagród dla zwycięzców poszczególnych konkurencji dodatkowo losowane będą wśród zgłoszonych zawodników cenne nagrody rzeczowe.
Wśród zawodników, którzy wezmą udział co najmniej w trzech edycjach zawodów Ford Kite Cup, w tym w ostatnich, mających rangę Mistrzostw Polski, rozlosowane zostaną 4 bilety lotnicze na Rodos.



A tak było w Chałupach