prawie ithink co to jest
Definicja: sukcesów, którzy iThink zawdzięcza aktywnym autorom piszącym na łamach Dobre-Teksty.pl.

Czy przydatne?

Co znaczy Prawie rok iThink.pl

Słownik: Od kilku miesięcy pisaliśmy, iż iThink szykuje się do wprowadzenia wielu zmian. Teraz nadszedł okres podsumowania tych prac. Ten czas to czas sukcesów, którzy iThink zawdzięcza aktywnym autorom piszącym na łamach Dobre-Teksty.pl
Definicja:
Publikuj i daj się posłuchać

W ostatnich dniach wprowadziliśmy sposobność odsłuchiwania każdej publikacji w formie pliku mp3. To jest rewelacyjne rozwiązanie, które pozwoli każdemu autorowi rozszerzyć zasięgo jego odbiorców na tych, którzy nie mają czasu czytać, a z przyjemnością odsłuchają artykuły w samochodzie, tramwaju …. Od dzisiaj nowym hasłem iThink.pl jest „napisz artykuł i daj się posłuchać”, a nasze hasło „wyraź się nabrało zupełnie innego wymiaru.

Publikuj i daj się zobaczyć

W połączeniu iThink i portalu PINO.pl wykorzystano rewelacyjną technologię film zobacz.pl. Każdy autor może wzbogacić własną publikację materiałami film. Wystarczy skorzystać z formularza, który znajduje się na stronie dodawania artykułu. Autorzy mogą publikować własne materiały film albo skorzystać z już aktualnych materiałów na >>zobacz.pl. Pokazuje to siłę, jaką mają w swoich rękach dziennikarze publikujący artykuł. Każdą publikację można oprzeć na rzetelnych dowodach w formie film wytrącając tym samym argumenty nierzetelności.

publicysta w każdym mieści

iThink uruchomił sekcję informacje lokalnych. Teraz można publikować artykuły komentujące wydarzenia w każdej miejscowości, powiecie, województwie. Dziennikarze mają teraz sposobność przekazania informacji, co się dzieje w ich lokalnej społeczności. Serwisów lokalnych jest 350 [334 powiaty (w tym stare województwa) + 16 województw].

Skuteczni dziennikarze obywatele

iThink wpływa na decyzje Ministerstwa Zdrowia. Na łamach iThink ukazał się artykuł Pani Anny Kranczkowskiej, która pisała o kalectwie swojego dziecka, o tym jak nikt się nie interesuje problemem opieki okołoporodowej w Polsce. Poprzez miesiące próbowała zainteresować tematem kogokolwiek. Dopiero po publikacji w iThink Ministerstwo zdrowia raczyło odpowiedzieć – niestety w tonie niezbyt pocieszającym. Jednak pokazuje to siłę każdego dziennikarza obywatela. Każdy może zmusić innych do myślenia przez własne artykuły.

Kilka słów na temat „chwalimy się”

iThink od momentu wejścia do rodziny PINO.pl odnotował bardzo wysoki przyrost oglądalności do ponad 206.000 unikalnych użytkowników w styczniu (wg. gemiusTraffic). Wg Megapanel PBI/Gemius to ponad 165.000 w grudniu 2006. To jest ponad 10-krotny przyrost oglądalności.

iThink.pl zyskał również wielu stałych felietonistów. To są wybitni dziennikarze internetowi tacy jak: Piotr Gaber, czy Eugeniusz Sobol. iThink jako jeden z nielicznych serwisów w sieci prowadzi również kategorię komiks, gdzie Magdalena Danaj-Kossakowska publikuje bardzo poczytny komiks "Polityka rodzinna" - celnie oceniający najgłupsze pomysły polityków.

Wyraźmy się

Z tym hasłem zaczynaliśmy niespełna rok temu, w kwietniu 2006. Teraz jest nas ponad 2500 użytkowników, ponad 350 autorów. Opublikowaliśmy grubo ponad 1000 artykułów. Tj. dopiero początek rewolucji, jaką wywołaliśmy wszyscy. Ta rewolucja się nigdy nie zatrzyma, dopóki będziemy pisali