lokalne zagrożenie miejscowe co to jest
Co znaczy Miejscowe Zagrożenie Lokalne? Definicja jako nagłe, uszkodzenia części obiektu, zwłaszcza.

Czy przydatne?

Co to jest Miejscowe Zagrożenie Lokalne

Co znaczy: jako nagłe, uszkodzenia części obiektu, zwłaszcza budynku albo urządzenia technicznego powodujące przerwę w jego użytkowaniu albo utratę jego właściwości funkcjonalnych, stwarzające zagrożenie dla życia, zdrowia albo mienia

Wszystkie definicje jak Miejscowe Zagrożenie Lokalne z zakresu praw miejsca pracy .

Definicja Grupy Pożarów:
Co to jest regulacja pożaru z racji na rodzaj materiału objętego pożarem miejscowe zagrożenie lokalne co to jest.
Definicja Alarm Fałszywy Z Instalacji Wykrywania:
Co to jest instalacje wykrywania pożaru albo innych zagrożeń, wywołane zadziałaniem czujników z takich przyczyn, jak zwłaszcza: odbłyski światła, dostanie się chwilowe dymu do czujek, wada techniczna czujki miejscowe zagrożenie lokalne definicja.
Definicja Dysponowanie:
Co to jest stawianie w stan gotowości bojowej i zarządzanie do działań jednostek ochrony ppoż. i innych podmiotów ratowniczych miejscowe zagrożenie lokalne co znaczy.
Definicja Miejscowe Zagrożenie Lokalne:
Co to jest uszkodzenia części obiektu, zwłaszcza budynku albo urządzenia technicznego powodujące przerwę w jego użytkowaniu albo utratę jego właściwości funkcjonalnych, stwarzające zagrożenie dla życia, zdrowia miejscowe zagrożenie lokalne słownik.
Definicja Dyspersyjność Piany:
Co to jest cecha charakteryzująca stopień rozdrobnienia pęcherzyków piany gaśniczej. Dyspersyjne piany gaśnicze mają pęcherzyki wielkości średnio 3 mm miejscowe zagrożenie lokalne znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: