laryngofon co to jest
Co znaczy Laryngofon? Definicja mikrofon umieszczony na szyi mówiącego i działający pod wpływem.

Czy przydatne?

Co to jest Laryngofon

Co znaczy: mikrofon umieszczony na szyi mówiącego i działający pod wpływem drgań jego krtani; nie reaguje na dźwięki przenoszone poprzez powietrze, umożliwia porozumiewanie się pożarników w pomieszczeniach o sporym nasileniu hałasu

Wszystkie definicje jak Laryngofon z zakresu praw miejsca pracy .

Definicja Krokiew:
Co to jest obiekt nośnej konstrukcji dachu w formie belki drewnianej podtrzymującej pokrycie dachu laryngofon co to jest.
Definicja Miejscowe Zagrożenie Lokalne:
Co to jest uszkodzenia części obiektu, zwłaszcza budynku albo urządzenia technicznego powodujące przerwę w jego użytkowaniu albo utratę jego właściwości funkcjonalnych, stwarzające zagrożenie dla życia, zdrowia laryngofon definicja.
Definicja Ognie Lotne:
Co to jest niespalone, rozżarzone cząstki materiału palnego przenoszone dzięki wiatru i ruchów konwekcyjnych powietrza na znaczące odległości, mogące powodować stworzenie nowych źródeł pożaru laryngofon co znaczy.
Definicja Dystynkcje Służbowe:
Co to jest pożarniczych w kolorze złotym noszone na naramiennikach i otokach czapek.DZIAŁANIA POŁĄCZONE - forma działań łączących natarcie z obroną w celu pomniejszenia szybkości rozprzestrzeniania się pożaru i laryngofon słownik.
Definicja Hermetyzacja:
Co to jest przedostawaniu się do pomieszczeń pracy szkodliwych gazów, par, pyłów. 2) uszczelnienie zamkniętych naczyń, przewodów, pomieszczeń zabezpieczające przed dostawaniem się do wnętrza powietrza albo w laryngofon znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: