jezdny układ co to jest
Definicja Układ Jezdny. Co oznaczy więc koła jezdne i ich zawieszenia wspólnie z osiami albo.

Czy przydatne?

Jak działa Jezdny Układ

Definicja Układ Jezdny: Obejmuje ogół przedmiotów umożliwiających poruszanie się samochodu po drodze. W jego skład wchodzą więc koła jezdne i ich zawieszenia wspólnie z osiami albo mostami napędowymi. Od komplikacji konstrukcji układu jezdnego w sporym stopniu zależy zachowanie się auta na drodze, jest on więc bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa biernego

Inne definicje jak Układ Jezdny na U.

Definicja Ulev:
Co to jest Ultra Low Emission Yehicle (pojazd o ultraniskiej emisji [substancji trujących]), rozwinięcie koncepcji kalifornijskiej LEV. Aktualnie nie istnieją jeszcze pojazdy w pełni spełniające obowiązki tej układ jezdny co to jest.
Definicja Układ Wydechowy:
Co to jest odprowadzania gazów spalinowych z silnika. Składają się na niego zawory i kanały wydechowe w głowicy, kolektor, rury i tłumiki. Fundamentalne zadanie układu to pomniejszenie hałasu, ciśnienia i układ jezdny definicja.
Definicja Układ Napędowy:
Co to jest przeniesienia siły napędowej. Obejmuje sprzęgło, skrzynię biegów, (ewentualnie wal napędowy, skrzynię rozdzielczą i redukcyjną i zwolnice), przekładnię kluczową, system różnicowy, półosie i koła układ jezdny co znaczy.
Definicja Układ Zapłonowy:
Co to jest wykorzystywany wytworzeniu iskry na elektrodach świecy zapłonowej. Składają się na niego: cewka zapłonowa, przewody wysokiego napięcia, aparat zapłonowy z rozdzielaczem zapłonu, świece. W układ jezdny słownik.
Definicja Uwarstwione Spalanie:
Co to jest odbywający się w komorze spalania silnika benzynowego zasilanego ubogą mieszanką. Paliwo jest dostarczane poprzez wtryskiwacze w taki sposób, aby bogata w paliwo mieszanka paliwowo-powietrzna układ jezdny znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: