torsen co to jest
Definicja Torsen. Co oznaczy blokowania się w dowolnym stopniu, wykorzystując specjalnie.

Czy przydatne?

Jak działa Torsen

Do czego Torsen: Specyficznej konstrukcji ślimakowy system różnicowy, który ma umiejętność do samoczynnego blokowania się w dowolnym stopniu, wykorzystując specjalnie ukształtowane zazębienie ślimaków

Jak działa Torsen nie działa T.

Co znaczy Targa:
Porównanie Rodzaj nadwozia, zazwyczaj typu coupe z wyjmowaną środkową częścią dachu. Po raz pierwszy nadwozie typu targa zastosowała spółka Porsche w modelach 911 i 912 w roku 1965 torsen co znaczy.
Krzyżówka Tcs:
Dlaczego Z angielskiego Traction Control Mechanizm ( mechanizm kontroli trakcji). Nazwa układu ASR służąca między innymi poprzez Alfę Romeo i Forda torsen krzyżówka.
Co to jest Tiptronic:
Jak lepiej skrzyni biegów stosowana w Porsche, Audi i Volkswagenie. Przełożenia mogą być tu wybierane poprzez kierowcę sekwencyjnie, to oznacza kolejno (bez możliwości na przykład bezpośredniej redukcji z 5 torsen co to jest.
Słownik Turbodoładowanie:
Kiedy silnika dzięki pompie i turbinie zamontowanym na wspólnym wałku. Turbina umieszczona jest w układzie wydechowym i napędza ją strumień spalin wydobywających się z silnika. Połączona z turbiną pompa torsen słownik.
Czym jest Ts:
Od czego zależy zobacz Twin Spark torsen czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: