tiptronic co to jest
Definicja Tiptronic. Co oznaczy tu wybierane poprzez kierowcę sekwencyjnie, to oznacza kolejno (bez.

Czy przydatne?

Jak działa Tiptronic

Definicja Tiptronic: Nazwa automatycznej skrzyni biegów stosowana w Porsche, Audi i Volkswagenie. Przełożenia mogą być tu wybierane poprzez kierowcę sekwencyjnie, to oznacza kolejno (bez możliwości na przykład bezpośredniej redukcji z 5. biegu na 2., ale w sekwencji 5-4--3-2). Z racji na fakt, iż Tiptronic był pierwszym takim systemem, kolokwialnie ustala się tak tryb ręcznego wyboru przełożenia również w innych markach i konstrukcjach, także półautomatycznych

Inne definicje jak Tiptronic na T.

Definicja Tdi:
Co to jest Rodzina wysokoprężnych silników Volkswagena z bezpośrednim wtryskiem oleju napędowego tiptronic co to jest.
Definicja Tempomat:
Co to jest wykorzystywane do utrzymania zadanej poprzez kierowcę prędkości jazdy niezależnie od tego, czy auto jedzie po szosie poziomej, pod górę czy w dół. Po włączeniu tempomatu nie trzeba naciskać pedału tiptronic definicja.
Definicja Twin Spark:
Co to jest bliźniacze świece , podwojony układ zapłonowy służący w samochodach Alfa Romeo. Zapewnia pracę silnika nawet przy uszkodzeniu układu zapłonowego (taka była motywacja przy wprowadzaniu podwójnego tiptronic co znaczy.
Definicja Tłumik:
Co to jest układzie wydechowym silnika, mające za zadanie obniżenie hałaśliwości opróżniania silnika ze spalin. Opuszczają one komorę spalania z prędkością naddźwiękową, poprzez co poziom hałasu wydechu tiptronic słownik.
Definicja Torsen:
Co to jest Specyficznej konstrukcji ślimakowy system różnicowy, który ma umiejętność do samoczynnego blokowania się w dowolnym stopniu, wykorzystując specjalnie ukształtowane zazębienie ślimaków tiptronic znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: