tłoka skok co to jest
Definicja Skok Tłoka. Co oznaczy martwy pkt.. Jeżeli skok tłoka jest większy od średnicy cylindra.

Czy przydatne?

Jak działa Tłoka Skok

Do czego Skok Tłoka: Droga pokonywana poprzez tłok w cylindrze silnika, wyznaczana poprzez górny martwy pkt. i dolny martwy pkt.. Jeżeli skok tłoka jest większy od średnicy cylindra, mówimy o silniku długoskokowym, jeżeli krótszy, o krótkoskokowym. W razie, jeżeli wielkości te są równe, silnik jest "kwadratowy". Silniki z krótkim skokiem umożliwiają wykorzystanie większych zaworów, z reguły mają charakterystykę sportową, są wysokoobrotowe i mają wysoko położony okres obrotowy. Silniki o skoku długim to zazwyczaj jednostki wolnoobrotowe, rozwijające spory okres obrotowy na średnich prędkościach obrotowych. Są z reguły bardziej ekologiczne, ponieważ mieszanka paliwowo-powietrzna ma tu więcej czasu na spalenie

Jak działa Skok Tłoka nie działa S.

Co znaczy Sedan:
Porównanie Rodzaj nadwozia czterodrzwiowego, gdzie z linii auta wyraźnie wyodrębnione są trzy bryły: komory silnikowej i maski, kabiny i bagażnika. Ustalenie częściowo pokrywające się z limuzyną skok tłoka co znaczy.
Krzyżówka Sucha Miska Olejowa:
Dlaczego zobacz miska olejowa skok tłoka krzyżówka.
Co to jest Stopień Sprężania:
Jak lepiej geometryczna będąca stosunkiem objętości nad tłokiem (cylinder + komora spalania) znajdującym się w DMP do pojemności komory spalania (przestrzeni ponad tłokiem w GMP). Stopień sprężania zawiera się skok tłoka co to jest.
Słownik Sips:
Kiedy Irnpact Protection Mechanizm ( mechanizm zabezpieczania w uderzeniach bocznych), obiekt układu biernego bezpieczeństwa opatentowany poprzez Volvo. SIPS to komputerowo wyliczone węzły i drogi skok tłoka słownik.
Czym jest Samonosne Nadwozie:
Od czego zależy zobacz nadwozie skok tłoka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: