pikap co to jest
Definicja Pikap. Co oznaczy up) albo terenowego (Toyota Hi-Lux) z kabiną uciętą tuż za przednimi.

Czy przydatne?

Jak działa Pikap

Do czego Pikap: Rodzaj nadwozia osobowo-towarowego opartego na bazie samochodu osobowego (na przykład Felicia pick-up) albo terenowego (Toyota Hi-Lux) z kabiną uciętą tuż za przednimi fotelami, zamiast reszty kabiny i bagażnika tu jest skrzynia ładunkowa. Istnieją także pikapy mające więcej miejsc siedzących niż dwa - cztery, pięć albo sześć w dwóch rzędach - lecz wówczas tylna część kabiny jest ściśnięta (miejsca tylne nie nadają, się do dłuższego podróżowania), a skrzynia ładunkowa krótsza

Jak działa Pikap nie działa P.

Co znaczy Przełożenie:
Porównanie to jest w przekładni relacja prędkości obrotowej wałka napędzającego do prędkości obrotowej wałka napędzanego. Jeżeli przedmioty przekładni - na przykład kota zębate - są tej samej wielkości, mówimy pikap co znaczy.
Krzyżówka Przedwtrysk:
Dlaczego zobacz wtrysk pilotażowy pikap krzyżówka.
Co to jest Podsterowność:
Jak lepiej charakterystyki jezdnej auta mająca to do siebie, że w manewrach związanych z pojawianiem się sporych sił poprzecznych (na przykład szybkiego pokonywania zakrętu) przód pojazdu ma skłonność do pikap co to jest.
Słownik Prądnica:
Kiedy silnik urządzenie wykorzystywane do generowania prądu elektrycznego w czasie pracy silnika. Klasyczna prądnica wytwarza prąd stały i ma niską wydajność, przez wzgląd na czym już od lat 70. XX w. do pikap słownik.
Czym jest Przekładnia Kierownicza:
Od czego zależy do przeniesienia obrotów kierownicy na ruchy drążków kierowniczych, a w rezultacie do skręcania kół. Do tego celu służące są dwa rodzaje przekładni mechanicznych - ślimakowa (coraz rzadziej) i pikap czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: