pikap co to jest
Definicja Pikap. Co oznaczy up) albo terenowego (Toyota Hi-Lux) z kabiną uciętą tuż za przednimi.

Czy przydatne?

Jak działa Pikap

Definicja Pikap: Rodzaj nadwozia osobowo-towarowego opartego na bazie samochodu osobowego (na przykład Felicia pick-up) albo terenowego (Toyota Hi-Lux) z kabiną uciętą tuż za przednimi fotelami, zamiast reszty kabiny i bagażnika tu jest skrzynia ładunkowa. Istnieją także pikapy mające więcej miejsc siedzących niż dwa - cztery, pięć albo sześć w dwóch rzędach - lecz wówczas tylna część kabiny jest ściśnięta (miejsca tylne nie nadają, się do dłuższego podróżowania), a skrzynia ładunkowa krótsza

Inne definicje jak Pikap na P.

Definicja Przekładnia Planetarna:
Co to jest stosowanej na przykład w automatycznych skrzyniach biegów, gdzie do przeniesienia napędu służy zespół kilku kół zębatych, z których jedno ma uzębienie wewnętrzne (tak zwany koło pierścieniowe pikap co to jest.
Definicja Podparcie Lędźwiowe I Boczne:
Co to jest ze względów ergonomicznych i komfortowych powinien się charakteryzować przynajmniej fotel kierowcy, aby długa podróż nie wywoływała bólów kręgosłupa, a zwalczanie zakrętów nie wymuszało trzymania pikap definicja.
Definicja Przedwtrysk:
Co to jest zobacz wtrysk pilotażowy pikap co znaczy.
Definicja Podsterowność:
Co to jest charakterystyki jezdnej auta mająca to do siebie, że w manewrach związanych z pojawianiem się sporych sił poprzecznych (na przykład szybkiego pokonywania zakrętu) przód pojazdu ma skłonność do pikap słownik.
Definicja Panewka:
Co to jest Dwuczęściowe, rozbieralne łożysko ślizgowe wykorzystywane do połączenia korbowodu z watem korbowym i podparcia wału korbowego w bloku silnika pikap znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: