multitronic co to jest
Definicja Multitronic. Co oznaczy dokonano zmian w porównaniu z pierwowzorem, pomiędzy innymi.

Czy przydatne?

Jak działa Multitronic

Do czego Multitronic: Zastrzeżona nazwa firmowa określająca skrzynię biegów CVT służącą poprzez Audi. W przekładni tej dokonano zmian w porównaniu z pierwowzorem, pomiędzy innymi zamiast dotychczasowych typowych pasków klinowych pracują tu skomplikowanej budowy elastyczne paski stalowe. Przez wzgląd na tym możliwe jest przenoszenie bardzo wysokich wartości momentu obrotowego, sięgających aktualnie 370 Nm

Jak działa Multitronic nie działa M.

Co znaczy Magneto:
Porównanie zobacz iskrownik multitronic co znaczy.
Krzyżówka Maglownica:
Dlaczego Potoczne ustalenie zębatkowej przekładni kierowniczej. Jej obiekt - listwa zębata (zębatka) -jest podobny do części pralniczego magla multitronic krzyżówka.
Co to jest Manometr:
Jak lepiej informujący kierowcę o wartości ciśnienia na przykład w układzie smarowania albo hamulcowym. W wielu autach montuje się manometr olejowy w formie parametru (fot. poniżej) poza standardową i multitronic co to jest.
Słownik Mieszanka Paliwowo-Powietrzna:
Kiedy silnik spalinowy. Skład mieszanki jest najważniejszy dla charakterystyki pracy i wydajności silnika. W nowoczesnych silnikach benzynowych z elektronicznym wtryskiem paliwa nad prawidłowością multitronic słownik.
Czym jest Moment Obrotowy:
Od czego zależy siły powstającej wskutek pracy wykonywanej poprzez tłok w cylindrze na ramię w formie wykorbienia wału korbowego. Gdyż wykorbienie wału ma stałą wartość, max. okres obrotowy występuje, gdy na tłok multitronic czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: