kompresja co to jest
Definicja Kompresja. Co oznaczy służące ustalenie silnik trzyma kompresję znaczy, że jednostka.

Czy przydatne?

Jak działa Kompresja

Definicja Kompresja: Inaczej sprężanie, mechanizm odbywający się w cylindrze silnika, poprzedzający zapłon. Kolokwialnie służące ustalenie "silnik trzyma kompresję" znaczy, że jednostka napędowa nie jest zużyta, nie ma przedmuchów z cylindrów, co przejawia się w zachowaniu ciśnienia sprężania w komorze spalania w granicach tolerancji podawanych poprzez producenta

Inne definicje jak Kompresja na K.

Definicja Kombi:
Co to jest gdzie nie ma wyraźnie wydzielonego bagażnika, a kabina i linia dachu przedłużone są aż do tylnych drzwi. Tradycyjnie taki rodzaj karoserii uważany jest za dla rodziny z racji na praktyczność i kompresja co to jest.
Definicja Korbowód:
Co to jest silnika. Ma za zadanie łączyć tłok z watem korbowym, zamieniać posuwisty ruch tłoka w ruch obrotowy wału korbowego i przenosić siły powstałe po zapłonie mieszanki w komorze spalania na wał korbowy kompresja definicja.
Definicja Komora Wirowa:
Co to jest wysokoprężnych z wtryskiem pośrednim komora połączona z komorą spalania. W rozwiązaniu takim paliwo wtryskiwane jest do komory wirowej, a nie do cylindra. Dochodzi w niej do wstępnego zawirowania kompresja co znaczy.
Definicja Kolumna Kierownicy:
Co to jest wału kierowniczego wspólnie z jego układem nośnym. W nowoczesnych samochodach dzięki prowadzonym od lat 50. XX w. badaniom i patentom Mercedesa (fot. poniżej) i jego szefa biura badawczo-rozwojowego kompresja słownik.
Definicja Kabriolet:
Co to jest samochodu z odkrytą kabiną pasażerską. Przed skutkami dachowania pasażerów chronią pałąki przeciwkapotażowe, które w nowoczesnych kabrioletach są ukryte i wysuwają się automatycznie, gdy tylko auto kompresja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: