wstępna komora co to jest
Definicja Komora Wstępna. Co oznaczy takim paliwo wtryskiwane jest do komory wstępnej. Dochodzi w.

Czy przydatne?

Jak działa Wstępna Komora

Do czego Komora Wstępna: W silnikach wysokoprężnych z wtryskiem pośrednim komora połączona z komorą spalania. W rozwiązaniu takim paliwo wtryskiwane jest do komory wstępnej. Dochodzi w niej do wstępnego spalania jeszcze przed osiągnięciem poprzez tłok GMP, po czym częściowo spalony olej napędowy wpada do komory spalania, pociągając za sobą resztę paliwa (już w formie par). Pracujący na tej zasadzie silnik musi pracować przy wyższym stopniu sprężania niż silniki z wtryskiem bezpośrednim, lecz jest odporny na słabą jakość paliwa, nie dymi, funkcjonuje miękko i ciszej. Dopiero wykorzystanie elektronicznego sterowania wtryskiem (w tym wtrysku pilotażowego) umożliwiło uzyskanie w silnikach z wtryskiem bezpośrednim kultury pracy (w pierwszej kolejności niskiej hałaśliwości) porównywalnej z zachowaniem silników z komorą wstępną

Jak działa Komora Wstępna nie działa K.

Co znaczy Koło Zębate:
Porównanie do przenoszenia ruchu obrotowego na inny wałek, a tym samym napędu dzięki zazębieniu z innymi kołami zębatymi. Relacja liczby zębów pomiędzy stykającymi się ze sobą kołami i tworzy przełożenie komora wstępna co znaczy.
Krzyżówka Koło Pasowe:
Dlaczego do przenoszenia albo odbierania napędu za pośrednictwem paska klinowego. Umożliwia połączenie kilku urządzeń jednym paskiem, lecz wymaga napinacza i kontroli naprężenia. Typowe wykorzystania koła komora wstępna krzyżówka.
Co to jest Kąt Zejścia:
Jak lepiej płaszczyzną styczną do tylnego koła i najdalej do tyłu wysuniętą najniższą częścią podwozia albo nadwozia a nawierzchnią jezdni. Wyznacza max. pochylenie przeszkody terenowej, z której auto może komora wstępna co to jest.
Słownik Kompresja:
Kiedy mechanizm odbywający się w cylindrze silnika, poprzedzający zapłon. Kolokwialnie służące ustalenie silnik trzyma kompresję znaczy, że jednostka napędowa nie jest zużyta, nie ma przedmuchów z komora wstępna słownik.
Czym jest Komora Wirowa:
Od czego zależy wysokoprężnych z wtryskiem pośrednim komora połączona z komorą spalania. W rozwiązaniu takim paliwo wtryskiwane jest do komory wirowej, a nie do cylindra. Dochodzi w niej do wstępnego zawirowania komora wstępna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: