kombilimuzyna co to jest
Definicja Kombilimuzyna. Co oznaczy ze sobą połączone jak w hatchbacku, aczkolwiek tu ich.

Czy przydatne?

Jak działa Kombilimuzyna

Do czego Kombilimuzyna: Rodzaj nadwozia, jedno z ustaleń liftbacka, czyli limuzyny, gdzie tylna szyba i klapa bagażnika są ze sobą połączone jak w hatchbacku, aczkolwiek tu ich nachylenie jest o sporo mniejsze, a klapa tylna ma przy końcu karoserii wydzieloną linię bagażnika, co jest tylko zabiegiem stylistycznym. Rozwiązanie takie ułatwia dostęp do bagażnika, nie czyniąc jednak z samochodu kombi, dzięki czemu może on być nadal uznawany za auto reprezentacyjne

Jak działa Kombilimuzyna nie działa K.

Co znaczy Kabriolimuzyna:
Porównanie zobacz faeton kombilimuzyna co znaczy.
Krzyżówka Kalamitka:
Dlaczego niegdyś nieodzownego elementu samochodu: smarowniczki. Kalamitka to zaworek przy elementach ruchomych (na przykład w układzie jezdnym albo kierowniczym), poprzez który dzięki smarownicy wtłacza się kombilimuzyna krzyżówka.
Co to jest Kolumna Kierownicy:
Jak lepiej wału kierowniczego wspólnie z jego układem nośnym. W nowoczesnych samochodach dzięki prowadzonym od lat 50. XX w. badaniom i patentom Mercedesa (fot. poniżej) i jego szefa biura badawczo-rozwojowego kombilimuzyna co to jest.
Słownik Kąt Pochylenia Koła:
Kiedy prostopadłą do jezdni a osią przechodzącą poprzez płaszczyznę symetrii koła. Kąt pochylenia jest niekorzystny, jeśli koła są w górnej części pochylone w kierunku auta (charakterystyczne dla kombilimuzyna słownik.
Czym jest Kąt Rozwidlenia:
Od czego zależy Kąt rozchylenia dwóch rzędów cylindrów w silniku o układzie V (widlastym kombilimuzyna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: