co to jest
Definicja Esp. Co oznaczy elektroniczny mechanizm wspomagający kierowcę w utrzymaniu toru jazdy.

Czy przydatne?

Jak działa Esp

Do czego Esp: Z niemieckiego Elektronisches Stabilitatsprogramm (elektroniczny program stabilizacji), elektroniczny mechanizm wspomagający kierowcę w utrzymaniu toru jazdy samochodu. mechanizm działa w oparciu o czujnik przyspieszeń kątowych (obracania się auta wokół osi pionowej), istniejący już w aucie układ ABS, a również ingerując w sterowanie silnikiem. Obejmuje swym działaniem również funkcje mechanizmu ASR. Gdy układ czujników stwierdzi, że auto rozpoczyna schodzić z zadanego toru jazdy (na przykład wpada w poślizg wskutek wejścia w zakręt ze zbyt sporą prędkością jak na warunki przyczepności), rozpoczyna ingerować poprzez wybiórcze przyhamowywanie poszczególnych kół i obniżanie mocy silnika (((na przykład poprzez ograniczenie paliwa, podobnie jak w ASR), dzięki czemu pojazd zwalnia w kontrolowany sposób, wracając na najlepszy tor jazdy

Jak działa Esp nie działa E.

Co znaczy E-Gas:
Porównanie techniki Aby-Wire, elektroniczny mechanizm sterowania zasilaniem silnika bez mechanicznego połączenia pomiędzy pedałem gazu a elementami układu wtryskowego. W razie silnika benzynowego polecenia esp co znaczy.
Krzyżówka Eas:
Dlaczego Electronic Air Suspension (zawieszenie pneumatyczne sterowane elektronicznie), umożliwia uzyskanie pięciu poziomów nadwozia (w zależności od potrzeb terenowych) przez regulację ciśnienia w układzie esp krzyżówka.
Co to jest Egi:
Jak lepiej Electronic Gaś Injection (elektroniczny wtrysk gazu) elektronicznie sterowany układ wtryskowy do jednostek o zapłonie iskrowym. Do napędzania samochodów stosuje się dwa rodzaje gazu: ziemny (metan esp co to jest.
Słownik Eds:
Kiedy Z niemieckiego Elektronische Differenzial-sperre (elektroniczna blokada systemu różnicowego), elektronicznie sterowana blokada systemu różnicowego, porównaj także Torsen esp słownik.
Czym jest Egr:
Od czego zależy Exhaust Gaś Recirculation (recyrkulacja gazów wydechowych), mechanizm zawracania części spalin wytworzonych poprzez silnik z powrotem do komory spalania. Jego zadanie jest proste: niższa zawartość esp czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: